ULICE ,,POLOLETNÍ" 1. TŘÍDA. OPAKOVÁNÍ. ČJ, M, PRV, ČTENÍ

Kategorie:
Počet stran:
5
Velikost: 3.25 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
23. 1. 2023
Cena:
45 Kč vč. DPH
Sdílet:

Vytvořme si s dětmi ve třídě ulici ,,POLOLETNÍ". Skládání slov. Přepis. Tvary písmen. + - do 8. Porozumění textu. Doplňování vynechaných písmen.

Vytvoříme si domečky z jednotlivých PL. Každý PL je zaměřený na jeden předmět. ČJ, M, PRV, ČTENÍ. Hotové domečky můžeme postavit nebo bez konečného slepení dát na nástěnku a poté třeba vlepit do sešitu.(My máme památeční sešit, tak budeme pak lepit tam.) Vyplníme domečky, přehneme na půl potištěným dovnitř a slepíme ,,zády" k sobě. Vytvoří se taková ,,knížka". Když ji slepíme úplně, domeček postavíme. Aby domeček stál, jsou zapotřebí alespoň 3 domečky. Učitel může použít libovolný počet domečků. (vyplněných PL) Český jazyk: Děti hledají a skládají ze slabik slova, vykreslí vždy stejnou barvou a slova přepíší, nejlépe psacím, na linky. Vykreslí části střechy, vystřihnou a lepí vždy tvary malých a velkých písmen na sebe. Čtení: Prvouka: Matematika: Ve střeše sčítací pyramida. V oknech + - 8. Koulovačka se sněhulákem- vykreslují příklad a k němu výsledek stejnou barvou. Děti vystřihnou obrázky podle toho, se kterými tématy se uplynulé pololetí setkaly. Do střechy kreslí, co se jim v prvouce líbilo... Ve střeše doplní vynechaná písmena. Vykreslí slova, na kterých jsou napsána zvířata. Přečteme si text. Vykreslí slova - jména, která se vyskytovala v textu. Nakreslí obrázky ke slovům.

153990
Matematika
2., 3., 4.
Výzdoba třídy
Materiál obsahuje 11 karet s násobky, ozdobené zvířátky k demonstraci při výuce nebo jako dekoraci ve třídě.. Můžeme
39.00 Kč
217568
Nezařazené k předmětu
2., 3., 4., Speciální pedagogika
Lapbook
Materiál obsahuje flipbook s pranostikami o svaté Kateřině. Je učený pro 2.- 4. třídu. První - největší díl obsahuje
30.00 Kč
308037
Matematika
3., 4., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Materiál obsahuje 24 kartiček s ,,ŘETÍZKY " zaměřené na NÁSOBENÍ (mimo obor malé násobilky) a na + - do 1000 s přechodem
45.00 Kč
246193
Český jazyk
2., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Vytvořme si s dětmi ve třídě ulici ,,POLOLETNÍ". Zopakujme si český jazyk - měkké, tvrdé souhlásky, slova souznačná
49.00 Kč
ULICE ,,POLOLETNÍ" 1. TŘÍDA. OPAKOVÁNÍ. ČJ, M, PRV, ČTENÍ ULICE ,,POLOLETNÍ" 1. TŘÍDA. OPAKOVÁNÍ. ČJ, M, PRV, ČTENÍ
Vytvořme si s dětmi ve třídě ulici ,,POLOLETNÍ". Skládání slov. Přepis. Tvary písmen. + - do 8. Porozumění textu. Doplňování vynechaných písmen. Vytvoříme si domečky z jednotlivých PL. Každý PL je zaměřený na jeden předmět. ČJ, M, PRV, ČTENÍ. Hotové domečky můžeme postavit nebo bez konečného slepení dát na nástěnku a poté třeba vlepit do sešitu.(My máme památeční sešit, tak budeme pak lepit tam.) Vyplníme domečky, přehneme na půl potištěným dovnitř a slepíme ,,zády" k sobě. Vytvoří se taková ,,knížka". Když ji slepíme úplně, domeček postavíme. Aby domeček stál, jsou zapotřebí alespoň 3 domečky. Učitel může použít libovolný počet domečků. (vyplněných PL) Český jazyk: Děti hledají a skládají ze slabik slova, vykreslí vždy stejnou barvou a slova přepíší, nejlépe psacím, na linky. Vykreslí části střechy, vystřihnou a lepí vždy tvary malých a velkých písmen na sebe. Čtení: Prvouka: Matematika: Ve střeše sčítací pyramida. V oknech + - 8. Koulovačka se sněhulákem- vykreslují příklad a k němu výsledek stejnou barvou. Děti vystřihnou obrázky podle toho, se kterými tématy se uplynulé pololetí setkaly. Do střechy kreslí, co se jim v prvouce líbilo... Ve střeše doplní vynechaná písmena. Vykreslí slova, na kterých jsou napsána zvířata. Přečteme si text. Vykreslí slova - jména, která se vyskytovala v textu. Nakreslí obrázky ke slovům.
UUCZ-246229
Český jazyk>Matematika>Prvouka>Pracovní listy>1.>Speciální pedagogika
45.00