RWCT liška

Ročník:
1., 2., 3., 4., 5.
Počet stran:
10
Velikost: 2.2 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 3. 2023
Cena:
60 Kč vč. DPH
Sdílet:

Baví vás lekce kritického myšlení nebo chcete zpestřit hodinu čtení? Vyzkoušejte poutavou lekci o našem zvířeti lišce. Text je naučný, ale pracuje i s homonymy lišky či pohádkami ve kterých se liška objevuje.

 

Lekce je sestavena na základě kritického myšlení a je rozdělena do tří částí. Evokace, uvědomění a reflexe. V evokaci žáci zjistí téma hodiny a jejich vlastní prekoncepty, tedy informace, které o lišce již znají. V druhé části dojde k prohloubení znalostí o lišce, ale hlavně o dovednosti práce s textem. Reflektivní část je část shrnující, ucelující nové poznatky. Tato lekce byla vytvořena pro žáky třetí třídy, ale bez problémů se dá použít od druhé až do páté třídy. V závěru lekce jsou uvedené přílohy pro tisk. Lekce propojuje hodiny českého jazyka, čtení, našeho světa a pracovních činností.

Další produkty od autora Žaneta Radimecká (Hrubešová)

8653
Český jazyk
2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Opakování či vyvození české abecedy HADÍ ZÁVODY. Soubor obsahuje tři hadí abecedy – velká tiskací písmena, malá psací
35.00 Kč
5142
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
Produkt Indiánské měsíce můžete použít jako výzdobu své třídy, či jej lze využít jako narozeninovník. Na poslední straně
35.00 Kč
12575
Český jazyk
2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Procvičte čtení s porozuměním během výuky pomocí práce s instrukcí. Set obsahuje pět různorodých pracovních listů i s
25.00 Kč
17993
Český jazyk
2., 3.
Já mám, kdo má
2x30 kartiček, 2 obtížnosti hry - k vyvození či procvičení slov příbuzných.
25.00 Kč
RWCT liška RWCT liška
Baví vás lekce kritického myšlení nebo chcete zpestřit hodinu čtení? Vyzkoušejte poutavou lekci o našem zvířeti lišce. Text je naučný, ale pracuje i s homonymy lišky či pohádkami ve kterých se liška objevuje.   Lekce je sestavena na základě kritického myšlení a je rozdělena do tří částí. Evokace, uvědomění a reflexe. V evokaci žáci zjistí téma hodiny a jejich vlastní prekoncepty, tedy informace, které o lišce již znají. V druhé části dojde k prohloubení znalostí o lišce, ale hlavně o dovednosti práce s textem. Reflektivní část je část shrnující, ucelující nové poznatky. Tato lekce byla vytvořena pro žáky třetí třídy, ale bez problémů se dá použít od druhé až do páté třídy. V závěru lekce jsou uvedené přílohy pro tisk. Lekce propojuje hodiny českého jazyka, čtení, našeho světa a pracovních činností.
UUCZ-402
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Prvouka>Přípravy hodiny/lekce>Projekty>Ostatní>1.>2.>3.>4.>5.>Čtenářská gramotnost 1. stupeň>Živočichové>Savci
60.00