Kennenlernen - Grüße, Fragen, Sprechkarten (soubor aktivit)

Kategorie:
Počet stran:
6
Velikost: 1.27 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 5. 2022
Cena:
50 Kč vč. DPH
Sdílet:

Pomůcka je určena pro úplné začátečníky (A1) do výuky německého jazyka. Žáci se učí pozdravy, odpovědi na otázky a jednoduché dialogy. Materiál obsahuje celkem 36 karet (20 karet s pozdravy, 6 karet s otázkami a 10 karet určených k jednoduché konverzaci). Aktivita je vhodná do výuky, ideální do prvních hodin němčiny k osvojení úplných základů.

 

Pomůcka má 3 části:

1) Grüße

Žáci přiřazují kartičky, každému německému pozdravu náleží český význam. Lze pracovat samostatně, nebo ve dvojicích, případně se vzájemně zkoušet a opravovat si výslovnost.

2) Fragen

Žáci se učí jednoduché odpovědi na otázky. Aktivitu je vhodné pocvičovat ve dvojicích, kdy se jeden žák ptá a druhý odpovídá, poté si role vymění.

Po osvojení pozdravů a otázek lze sehrát jednoduché rozhovory, kdy se žáci vzájemně pozdraví, představí a rozloučí.

3) Sprechkarten

Žáci již mají osvojené pozdravy i otázky a můžou přistoupit k poslední aktivitě. Jejich úkolem je představit se jako osoba na kartě. Lze pracovat společně, ve dvojicích nebo v menších skupinách.

Další produkty od autora Monika Houserová (Úča Monča)

108733
Anglický jazyk
3., 4., 5.
Didaktické hry
Pomůcka je určena k procvičení slovní zásoby zvířat. Žáci procvičují danou slovní zásobu a jednoduché dialogy. Materiál
25.00 Kč
30640
Český jazyk
5., 6.
Didaktické hry
Pomůcka je určena do výuky českého jazyka. Žáci přiřazují souvětí k větným vzorcům. Materiál obsahuje celkem 36 karet
28.00 Kč
107595
Německý jazyk
7., 8., 9., SŠ
Domino
Pomůcka je určena do výuky německého jazyka. Materiál obsahuje 2 aktivity na procvičení slovní zásoby tematického okruhu
35.00 Kč
22173
Cizí jazyky
7., 8., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Pomůcka je určena k procvičení slovní zásoby zvířat. Žáci trénují jednoduché dialogy, mohou procvičit také určité a
25.00 Kč
Kennenlernen - Grüße, Fragen, Sprechkarten (soubor aktivit) Kennenlernen - Grüße, Fragen, Sprechkarten (soubor aktivit)
Pomůcka je určena pro úplné začátečníky (A1) do výuky německého jazyka. Žáci se učí pozdravy, odpovědi na otázky a jednoduché dialogy. Materiál obsahuje celkem 36 karet (20 karet s pozdravy, 6 karet s otázkami a 10 karet určených k jednoduché konverzaci). Aktivita je vhodná do výuky, ideální do prvních hodin němčiny k osvojení úplných základů.   Pomůcka má 3 části: 1) Grüße Žáci přiřazují kartičky, každému německému pozdravu náleží český význam. Lze pracovat samostatně, nebo ve dvojicích, případně se vzájemně zkoušet a opravovat si výslovnost. 2) Fragen Žáci se učí jednoduché odpovědi na otázky. Aktivitu je vhodné pocvičovat ve dvojicích, kdy se jeden žák ptá a druhý odpovídá, poté si role vymění. Po osvojení pozdravů a otázek lze sehrát jednoduché rozhovory, kdy se žáci vzájemně pozdraví, představí a rozloučí. 3) Sprechkarten Žáci již mají osvojené pozdravy i otázky a můžou přistoupit k poslední aktivitě. Jejich úkolem je představit se jako osoba na kartě. Lze pracovat společně, ve dvojicích nebo v menších skupinách.
UUCZ-12599
Cizí jazyky>Německý jazyk>Didaktické hry>7.>8.>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ
50.00