Velká Morava - soubor aktivit

Předmět:
Počet stran:
8
Velikost: 91.35 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
7. 12. 2022
Cena:
45 Kč vč. DPH
Sdílet:

KOLÍČKOVÁNÍ

16 karet. Řešení přehněte dozadu, aby nebylo vidět. Celou kartu zalaminujte. Žáci si vezmou kolíčky a kolíčkem označí správnou odpověď. Poté si mohou práci sami zkontrolovat, jelikož u správného řešení je na druhé straně karty fajfka.

 

TRIMINO

Trimino je variantou domina. Na každé ze tří stran je vepsán pojem a žáci mají přiřadit druhý trojúhelník tak, aby se setkal pojem s definicí. Když žáci vše poskládají správně, vyjde jim souměrný obrazec. Toto trimino tedy může být použito i jako samostatná práce, jelikož žáci si budou moct sami zkontrolovat, jestli postupovali správně. Úkolem učitele je tedy rozstříhat velký trojúhelník na malé trojúhelníky, a poté je práce na dětech.

 

DOMINO

14 kusů domina. Žáci samostatně nebo ve skupinkách sestavují domino. Na jedné straně je termín, na druhé straně jeho definice. Pokud žáci správně poskládají domino, kruh z karet se uzavře.

Další produkty od autora Nikola Herpaiová

351695
Nezařazené k předmětu
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Pomůcka pro děti, kterým dělají problém ručičkové hodiny.
0.00 Kč
255573
Dějepis
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pexeso
Obsah: pexeso - 12 obrázků a 12 slovíček - typické znaky románského slohu pracovní list úryvek z Kosmovy kroniky +
30.00 Kč
187535
Dějepis
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
V případě, že potřebujete rozdělit děti do skupin, můžete použít tyto karty. 7 různých skupin po 6 kartičkách - pravěk
25.00 Kč
335229
Dějepis
7.
Didaktické hry
Soubor obsahuje: herní desku 315 otázek - středověk, počátek novověku správné odpovědi Budete potřebovat: figurky a
65.00 Kč
Velká Morava - soubor aktivit Velká Morava - soubor aktivit
KOLÍČKOVÁNÍ 16 karet. Řešení přehněte dozadu, aby nebylo vidět. Celou kartu zalaminujte. Žáci si vezmou kolíčky a kolíčkem označí správnou odpověď. Poté si mohou práci sami zkontrolovat, jelikož u správného řešení je na druhé straně karty fajfka.   TRIMINO Trimino je variantou domina. Na každé ze tří stran je vepsán pojem a žáci mají přiřadit druhý trojúhelník tak, aby se setkal pojem s definicí. Když žáci vše poskládají správně, vyjde jim souměrný obrazec. Toto trimino tedy může být použito i jako samostatná práce, jelikož žáci si budou moct sami zkontrolovat, jestli postupovali správně. Úkolem učitele je tedy rozstříhat velký trojúhelník na malé trojúhelníky, a poté je práce na dětech.   DOMINO 14 kusů domina. Žáci samostatně nebo ve skupinkách sestavují domino. Na jedné straně je termín, na druhé straně jeho definice. Pokud žáci správně poskládají domino, kruh z karet se uzavře.
UUCZ-225511
Dějepis>Domino>Kolíčkování>Ostatní>6.>7.>ZŠ – 2. STUPEŇ
45.00