AUTOMNE / PODZIM - BINGO!

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
14
Velikost: 1.23 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Jana Valášková
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 10. 2024
Sdílet:

Procvičte s vašimi dětmi postřeh, francouzská slovíčka a užijte si zábavu!

 

Tento materiál obsahuje 15 stran formátu A4, na kterých najdete 2 listy s přehledem všech obrázků, jeden list jako doplňovačka na procvičení slovíček a celkem 24 bingo kartiček (dvě hrací karty na jednom listě) s originálními ručně kreslenými obrázky na téma PODZIM.

Materiál je určen k barevnému tisku a výhradně pro vaši osobní potřebu.

 

Hra já mám kdo má ve stejné sadě zde:

AUTOMNE / PODZIM - VOCABULAIRE et jeu J'AI QUI A...? NOIR/BLANC - Francouzský jazyk | UčiteléUčitelům.cz (uciteleucitelum.cz)

 

Tip na práci s materiálem:

Jak všichni víme, hra Bingo je jednoduchá a baví snad úplně všechny! Každé dítě si vybere jednu hrací bingo kartu s 9 obrázky. Učitel/ka si vezme stránku s přehledem všech obrázků a náhodně je vybírá a pojmenovává nahlas. Pro přehlednost může pojmenované obrázky označit nebo zakrýt, aby se neopakovaly. Jakmile dítě uslyší svůj obrázek, zakryje nebo škrtne příslušné políčko. Bingo! zvolá ten žák, který má jako první škrtnutá nebo zakrytá všechna políčka. Další variantou hry pro úsporu času je, že bingo! zvolá ten, který jako první dosáhne tří škrtnutých nebo zakrytých obrázků buď svisle, vodorovně nebo diagonálně.


Zdroj obrázků - pro tento materiál nakreslila a vymalovala Pavlína Spáčilová

Další produkty od autora Jana Valášková

992334
Český jazyk
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Postřehovky
Materiál obsahuje originální ručně kreslené obrázky (31) a celkem 6 stran A4 s 31 kartičkami na nichž je vždy 6 obrázků
30.00 Kč
1066791
Anglický jazyk
5., 6., 7., 8., ZŠ – 2. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Díky hře „I have… Who has…?“ zpestříte hodinu, uvedete děti do tématu silvestrovské a novoroční oslavy a procvičíte s
35.00 Kč
834446
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Bingo
Více o materiálu Vtáhněte děti do výuky anglického jazyka hravou formou. Díky této aktivitě si žáci procvičí postřeh
29.00 Kč
959962
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Bingo
Hra Bingo je skvělý způsob, jak děti vtáhnout do výuky anglického jazyka hravou formou. Díky této aktivitě si procvičí
35.00 Kč
AUTOMNE / PODZIM - BINGO! AUTOMNE / PODZIM - BINGO!
Procvičte s vašimi dětmi postřeh, francouzská slovíčka a užijte si zábavu! Tento materiál obsahuje 15 stran formátu A4, na kterých najdete 2 listy s přehledem všech obrázků, jeden list jako doplňovačka na procvičení slovíček a celkem 24 bingo kartiček (dvě hrací karty na jednom listě) s originálními ručně kreslenými obrázky na téma PODZIM.Materiál je určen k barevnému tisku a výhradně pro vaši osobní potřebu. Hra já mám kdo má ve stejné sadě zde:AUTOMNE / PODZIM - VOCABULAIRE et jeu J'AI QUI A...? NOIR/BLANC - Francouzský jazyk | UčiteléUčitelům.cz (uciteleucitelum.cz) Tip na práci s materiálem:Jak všichni víme, hra Bingo je jednoduchá a baví snad úplně všechny! Každé dítě si vybere jednu hrací bingo kartu s 9 obrázky. Učitel/ka si vezme stránku s přehledem všech obrázků a náhodně je vybírá a pojmenovává nahlas. Pro přehlednost může pojmenované obrázky označit nebo zakrýt, aby se neopakovaly. Jakmile dítě uslyší svůj obrázek, zakryje nebo škrtne příslušné políčko. Bingo! zvolá ten žák, který má jako první škrtnutá nebo zakrytá všechna políčka. Další variantou hry pro úsporu času je, že bingo! zvolá ten, který jako první dosáhne tří škrtnutých nebo zakrytých obrázků buď svisle, vodorovně nebo diagonálně.Zdroj obrázků - pro tento materiál nakreslila a vymalovala Pavlína Spáčilová
UUCZ-679246
Francouzský jazyk>Bingo>8.>9.>SŠ>🍂 Podzim
25.00