MŮJ HUDEBNÍ SEŠIT 3

Kategorie:
Počet stran:
12
Velikost: 7.1 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
24. 8. 2023
Cena:
49 Kč vč. DPH
Sdílet:

Sešit je plný nejznámějších skladatelů, děti se dozví zajímavé informace o jejich životě, prohlédnou si autorské malby jejich portrétů a podpisy skladatelů a poté si zahrají třeba poznávací pexeso (Stejnou dvojici si může vzít jen ten, kdo pozná skladatele). Veškeré informace o skladatelích si můžete procvičit v pracovním sešitě a jednotlivé karty využít i jako demonstrační obrázky do hodin hudební výchovy.

  • Bedřich Smetana
  • Antonín Dvořák
  • Antonio Vivaldi
  • Ludwig van Beethoven
  • J. S. Bach
  • W. A. Mozart
  • F. Chopin

TIP: Pokud budete chtít využít karty opakovaně doporučuji barevný jednostranný tisk na silný papír alespoň 200 g/m2 a pro delší životnost, vzhled a kvalitu ještě laminaci ideálně do silné folie 125 mic.

Karty budou potom velmi pěkně vypadat a dlouho vydrží. Pokud vytisknete na silný papír 250 g/m2 a silnější, laminace není nutná.

Další produkty od autora Ivana Sovadinová (ŠIKULÍK)

45343
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Sešit obsahuje soubor cvičení, která by měl zvládnout budoucí prvňák, všechny oblasti procvičují děti v jednotlivých
49.00 Kč
78652
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5.
Pracovní listy
ZASÍLÁM V PDF. DOPORUČUJI TISK NA TVRDÝ PAPÍR.
25.00 Kč
116026
Pracovní činnosti
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3.
Kolíčkování
Kolíčkování do šesti a společná aktivita na druhou postní neděli. Děti se nejen naučí básničku, také spolu pozorujeme
25.00 Kč
338846
Přírodověda
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pexeso
Známé druhy hub se s obrázky děti lépe naučí. Názvy hub jsou zabarvené dle krásných akvarelových obrázků. Vše připravené
49.00 Kč
MŮJ HUDEBNÍ SEŠIT 3 MŮJ HUDEBNÍ SEŠIT 3
Sešit je plný nejznámějších skladatelů, děti se dozví zajímavé informace o jejich životě, prohlédnou si autorské malby jejich portrétů a podpisy skladatelů a poté si zahrají třeba poznávací pexeso (Stejnou dvojici si může vzít jen ten, kdo pozná skladatele). Veškeré informace o skladatelích si můžete procvičit v pracovním sešitě a jednotlivé karty využít i jako demonstrační obrázky do hodin hudební výchovy. Bedřich Smetana Antonín Dvořák Antonio Vivaldi Ludwig van Beethoven J. S. Bach W. A. Mozart F. Chopin TIP: Pokud budete chtít využít karty opakovaně doporučuji barevný jednostranný tisk na silný papír alespoň 200 g/m2 a pro delší životnost, vzhled a kvalitu ještě laminaci ideálně do silné folie 125 mic. Karty budou potom velmi pěkně vypadat a dlouho vydrží. Pokud vytisknete na silný papír 250 g/m2 a silnější, laminace není nutná.
UUCZ-343199
Hudební výchova>Pracovní listy>4.>5.>6.>7.>8.>9.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Hudební nástroje
49.00