Grafy 1 - 4. ročník

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
17
Velikost: 731.34 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
11. 2. 2023
Cena:
80 Kč vč. DPH
Sdílet:

Název vzdělávacího materiálu: Grafy 4. ročník

Autor vzdělávacího materiálu: Mgr. Milan Šatra, Aš

Obsah materiálu: Sada pracovních listů včetně řešení k tematickému celku Data, informace, modelování – čtení grafů - I-5-1-03 - vyčte informace z daného modelu (kódování a přenos dat: využití značek, piktogramů, symbolů a kódů pro záznam, sdílení, přenos a ochranu informace).

Cílová skupina: 4. ročník ZŠ

Metodické pokyny: Cílem použití této sady pracovních listů je rozvinout u žáků 4. ročníku dovednost čtení informací z jednoduchého modelu. Vzhledem k významu práce s tabulkami a grafem především na 2. stupni se jedná o mimořádně významnou dovednost. Vzdělávací materiál je vhodné při hodině promítnout a žáci samostatně nebo ve dvojicích tabulku a graf v pracovním listu. Pracovní listy lze kvůli úspoře papíru také na kopírce zmenšit a vytisknout ve formátu dvou PL na A4.

Další produkty od autora Milan Šatra

394405
Informatika
ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Komplet 5 pracovních listů (celkem 15 stran) obsahuje výklad, a především procvičování učiva problematiky ukládání dat v
59.00 Kč
273515
Vlastivěda
4., 5.
Pracovní listy
ročník: 4. - 5. ročník ZŠ popis: Soubor 17 pracovních listů se slepou mapou na dokreslení, hlavními infromacemi
50.00 Kč
338342
Informatika
7.
Pracovní listy
Pracovní list včetně řešení k tematickému celku Data, informace, modelování - I-9-1-02 - navrhuje a porovnává různé
29.00 Kč
281952
Informatika
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Přípravy hodiny/lekce
Komplexní sbírka řešených úloh pro miropočítač BBC micro:bit , která je využitelná pro realizaci výuky informatiky
99.00 Kč
Grafy 1 - 4. ročník Grafy 1 - 4. ročník
Název vzdělávacího materiálu: Grafy 4. ročník Autor vzdělávacího materiálu: Mgr. Milan Šatra, Aš Obsah materiálu: Sada pracovních listů včetně řešení k tematickému celku Data, informace, modelování – čtení grafů - I-5-1-03 - vyčte informace z daného modelu (kódování a přenos dat: využití značek, piktogramů, symbolů a kódů pro záznam, sdílení, přenos a ochranu informace). Cílová skupina: 4. ročník ZŠ Metodické pokyny: Cílem použití této sady pracovních listů je rozvinout u žáků 4. ročníku dovednost čtení informací z jednoduchého modelu. Vzhledem k významu práce s tabulkami a grafem především na 2. stupni se jedná o mimořádně významnou dovednost. Vzdělávací materiál je vhodné při hodině promítnout a žáci samostatně nebo ve dvojicích tabulku a graf v pracovním listu. Pracovní listy lze kvůli úspoře papíru také na kopírce zmenšit a vytisknout ve formátu dvou PL na A4.
UUCZ-257750
Informatika>Pracovní listy>4.
80.00