Grafy 2 - 5. ročník

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
15
Velikost: 1.04 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 3. 2023
Cena:
80 Kč vč. DPH
Sdílet:

Obsah materiálu: Sada 8 pracovních listů včetně řešení k tematickému celku Data, informace, modelování – čtení grafů - I-5-1-03 - vyčte informace z daného modelu (kódování a přenos dat: využití značek, piktogramů, symbolů a kódů pro záznam, sdílení, přenos a ochranu informace).

Cílová skupina: 5. ročník ZŠ

Metodické pokyny: Cílem použití této sady pracovních listů je rozvinout u žáků 5. ročníku dovednost čtení informací z jednoduchého modelu a vytvoření jednoduchého modelu ve formě tabulek a grafů. Vzhledem k významu práce s tabulkami a grafem především na 2. stupni se jedná o mimořádně významnou dovednost. Vzdělávací materiál je vhodné při hodině promítnout a žáci samostatně nebo ve dvojicích tabulku a graf v pracovním listu. Pracovní listy lze kvůli úspoře papíru také na kopírce zmenšit a vytisknout ve formátu dvou PL na A4.

Další produkty od autora Milan Šatra

311690
Chemie
8., 9.
Pracovní listy
Komplet 7 pracovních listů obsahuje učivo uhlovodíků. Pracovní listy doplní výuku o možnost procvičování jak ve škole
50.00 Kč
332694
Informatika
4., 5.
Pracovní listy
Sada 2 pracovních listů a zadání testu z oblasti algoritmizace a programování v online blokovém programovacím jazyku
45.00 Kč
331326
Informatika
4., 5.
Pracovní listy
Sada 3 pracovních listů z oblasti algoritmizace a programování v online blokovém programovacím jazyku SCRATCH umožní
45.00 Kč
263289
Informatika
6.
Pracovní listy
Obsah materiálu: Sada pracovních listů včetně řešení k tematickému celku Data, informace, modelování I-9-1-01 - získá z
99.00 Kč
Grafy 2 - 5. ročník Grafy 2 - 5. ročník
Obsah materiálu: Sada 8 pracovních listů včetně řešení k tematickému celku Data, informace, modelování – čtení grafů - I-5-1-03 - vyčte informace z daného modelu (kódování a přenos dat: využití značek, piktogramů, symbolů a kódů pro záznam, sdílení, přenos a ochranu informace). Cílová skupina: 5. ročník ZŠ Metodické pokyny: Cílem použití této sady pracovních listů je rozvinout u žáků 5. ročníku dovednost čtení informací z jednoduchého modelu a vytvoření jednoduchého modelu ve formě tabulek a grafů. Vzhledem k významu práce s tabulkami a grafem především na 2. stupni se jedná o mimořádně významnou dovednost. Vzdělávací materiál je vhodné při hodině promítnout a žáci samostatně nebo ve dvojicích tabulku a graf v pracovním listu. Pracovní listy lze kvůli úspoře papíru také na kopírce zmenšit a vytisknout ve formátu dvou PL na A4.
UUCZ-258941
Informatika>Pracovní listy>5.
80.00