Procenta v obchodě - generátory slovních úloh a pracovních karet

Předmět:
Ročník:
7., 8., 9.
Kategorie:
Počet stran:
42
Velikost: 830.14 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 10. 2022
Cena:
29 Kč vč. DPH
Sdílet:

Získáte dokument v MS Excel, který při každém otevření vygeneruje novou sadu testů, čímž získáte nekonečné množství materiálu. Dokument má celkem šest listů. Na čtyřech z nich jsou generované slovní úlohy z prostředí obchodu ve dvou obtížnostech, které jsou inspirované maturitními testy a přijímacími testy na střední školy a na posledních dvou listech jsou malé kartičky popisků slev u produktů, u kterých musí žáci dopočítat buď cenu před slevou, či cenu po slevě. Úplný přehled o materiálu naleznete v přiloženém videu. Děkuji za váš zájem a přeji mnoho úspěšných hodin. 

1. Procenta v obchodech - generátor slovních úloh - YouTube

V balíčku naleznete pět vygenerovaných dokumentů v .pdf, které slouží pro ty, kteří nechtějí pracovat s excelem. Zároveň, pokud máte excel 2016 a starší, je zde kompatibilní dokument pojmenovaný "starý excel", který udělá svou práci. 

Další produkty od autora Jan Bratt

247029
Matematika
2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Získejte 52 herních listů pro osvěžení hodin matematiky a procvičení základních početních operací v matematice. Získáte
25.00 Kč
111464
Matematika
5., 6., 7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Kolíčkování
Vyzkoušejte generované materiály v MS excelu. Vybráním tohoto materiálu získáte nekonečné množství kartiček na testování
0.00 Kč
181050
Matematika
5., 6., 7., 8.
Pracovní listy
Koupí tohoto materiálu získáte několik dokumentů, které jsou zaneseny do jednoho souboru v ms excel. V dokumentu
29.00 Kč
252346
Matematika
7., 8., 9., SŠ
Didaktické hry
Svižná karetní hra zaměřená na procvičení procent. Hra je inspirovaná investičními portály a investičními aplikacemi na
49.00 Kč
Procenta v obchodě - generátory slovních úloh a pracovních karet Procenta v obchodě - generátory slovních úloh a pracovních karet
Získáte dokument v MS Excel, který při každém otevření vygeneruje novou sadu testů, čímž získáte nekonečné množství materiálu. Dokument má celkem šest listů. Na čtyřech z nich jsou generované slovní úlohy z prostředí obchodu ve dvou obtížnostech, které jsou inspirované maturitními testy a přijímacími testy na střední školy a na posledních dvou listech jsou malé kartičky popisků slev u produktů, u kterých musí žáci dopočítat buď cenu před slevou, či cenu po slevě. Úplný přehled o materiálu naleznete v přiloženém videu. Děkuji za váš zájem a přeji mnoho úspěšných hodin.  1. Procenta v obchodech - generátor slovních úloh - YouTube V balíčku naleznete pět vygenerovaných dokumentů v .pdf, které slouží pro ty, kteří nechtějí pracovat s excelem. Zároveň, pokud máte excel 2016 a starší, je zde kompatibilní dokument pojmenovaný "starý excel", který udělá svou práci. 
UUCZ-177475
Matematika>Testy a písemky>7.>8.>9.
29.00