Berušky - sčítání a odčítání do 20 bez přechodu přes základ 10

Předmět:
Počet stran:
21
Velikost: 12.86 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
21. 11. 2022
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Didaktická aktivita vhodná k upevnění učiva sčítání a odčítání v oboru 0-20 bez přechodu přes základ 10. Soubor obsahuje celkem 120 příkladů ak nim výsledek. Úkolem žáků je počítat příklady a správně je přiřadit k výsledku. Doporučuji zalaminovat.

-  Žákům rozdáme všechny rozstříhané kartičky do skupin. Úkolem každé skupiny je správně vypočítat a přiřadit příklady k výsledkům, žáci si kartičky s příklady a výsledky ukládají na lavici. Žáci ve skupinách pracují společně, paní učitelka chodí mezi žáky, kontroluje. Po dokončení se skupiny vymění a navzájem si zkontrolují správnost úlohy.

-Jiná varianta aktivity: Paní učitelka po třídě rozmístí všechny kartičky s výsledky. Každý žák dostane například. 4 kartičky s příklady (různé, ne všechny 4 příklady k jednomu výsledku). Úkolem žáků je pohybovat se po třídě, najít kartičky s výsledky k jejich příkladům a položit příklad k danému výsledku. Následně dostane další kartičky, pokud ještě zůstaly. Po dokončení paní učitelka vytvoří kontrolní skupinky žáků a pošle je, aby zkontrolovali správnost řešení.

Další produkty od autora Soňa Jaššová

200275
Matematika
1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál obsahuje 4x A4, na každé A4 jsou dva domečky (dvě kartičky) se skupinou příkladů pro porovnávání čísel 0-6
40.00 Kč
379590
Matematika
1., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Kolíčkování
Aktivita vhodná pro upevnění a procvičování porovnávání. Kartičky na porovnávání jsou vytvořeny v oboru 0 - 6 (prvních 9
50.00 Kč
228995
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pexeso
Pexeso je výborná hra na jakýkoli předmět a pro jakýkoli ročník. Žáci si díky pexesu přiblíží zimní sporty, vhodné
30.00 Kč
198452
Matematika
1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
PODZIM - Pracovní listy pro srovnání 1.ročník Pracovní listy jsou vytvořeny k upevnění učiva srovnávání. Žáci pracují
40.00 Kč
Berušky - sčítání a odčítání do 20 bez přechodu přes základ 10 Berušky - sčítání a odčítání do 20 bez přechodu přes základ 10
Didaktická aktivita vhodná k upevnění učiva sčítání a odčítání v oboru 0-20 bez přechodu přes základ 10. Soubor obsahuje celkem 120 příkladů ak nim výsledek. Úkolem žáků je počítat příklady a správně je přiřadit k výsledku. Doporučuji zalaminovat. -  Žákům rozdáme všechny rozstříhané kartičky do skupin. Úkolem každé skupiny je správně vypočítat a přiřadit příklady k výsledkům, žáci si kartičky s příklady a výsledky ukládají na lavici. Žáci ve skupinách pracují společně, paní učitelka chodí mezi žáky, kontroluje. Po dokončení se skupiny vymění a navzájem si zkontrolují správnost úlohy. -Jiná varianta aktivity: Paní učitelka po třídě rozmístí všechny kartičky s výsledky. Každý žák dostane například. 4 kartičky s příklady (různé, ne všechny 4 příklady k jednomu výsledku). Úkolem žáků je pohybovat se po třídě, najít kartičky s výsledky k jejich příkladům a položit příklad k danému výsledku. Následně dostane další kartičky, pokud ještě zůstaly. Po dokončení paní učitelka vytvoří kontrolní skupinky žáků a pošle je, aby zkontrolovali správnost řešení.
UUCZ-216024
Matematika>Didaktické hry>Skládačky>1.>ZŠ – 1. STUPEŇ
40.00