Chceš být jedničkářem? Rovnice II.

Předmět:
Ročník:
4., 5., 6.
Kategorie:
Téma:
Počet stran:
14
Velikost: 3.62 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
12. 1. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Už žádná neznámá a pro žáky těžko pochopitelné písmeno x! Žáci se učí řešit rovnice hravou formou pomocí palem, míčů a dalších obrázků! Hra je pokračováním hry Chceš být jedničkářem? Rovnice a obsahuje novou sadu obrázků a především rovnic.

Soutěžit může jednotlivec nebo třída, přičemž úkolem soutěžícího je postupně zodpovědět všech 10 otázek, čímž si soutěžící (žák nebo celá třída) vyslouží jedničku. Nová otázka se zobrazí až ve chvíli, kdy žák odpoví na předcházející otázku. Pokud žák neodpoví či odpoví chybně, hra končí. Obdobně jako v televizní show i v mé hře mohou soutěžící na cestě za jedničkou využít tří nápověd (50:50, nápověda spolužáka, hlasování třídy). Hra obsahuje celou řadu animací, které žáky osloví a upoutají jejich pozornost.

Hru lze využít na hodinách matematiky.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

156398
Zeměpis
ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Pravidla jsou prostá. Za každou z čárek se ukrývá písmeno a jako strašák postupně přibývající stavba ŠIBENICE, na jejímž
30.00 Kč
45196
Dějepis
4., 5., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
V PowerPoint hře je úkolem žáků dle zobrazujících se nápověd a postupně se odkrývajících částí obrázku poznat, o jakou
40.00 Kč
48007
Matematika - geometrie
ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? si žáci procvičí problematiku
30.00 Kč
44588
Zeměpis
8., 9.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude
35.00 Kč
Chceš být jedničkářem? Rovnice II. Chceš být jedničkářem? Rovnice II.
Už žádná neznámá a pro žáky těžko pochopitelné písmeno x! Žáci se učí řešit rovnice hravou formou pomocí palem, míčů a dalších obrázků! Hra je pokračováním hry Chceš být jedničkářem? Rovnice a obsahuje novou sadu obrázků a především rovnic. Soutěžit může jednotlivec nebo třída, přičemž úkolem soutěžícího je postupně zodpovědět všech 10 otázek, čímž si soutěžící (žák nebo celá třída) vyslouží jedničku. Nová otázka se zobrazí až ve chvíli, kdy žák odpoví na předcházející otázku. Pokud žák neodpoví či odpoví chybně, hra končí. Obdobně jako v televizní show i v mé hře mohou soutěžící na cestě za jedničkou využít tří nápověd (50:50, nápověda spolužáka, hlasování třídy). Hra obsahuje celou řadu animací, které žáky osloví a upoutají jejich pozornost. Hru lze využít na hodinách matematiky. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-65658
Matematika>Didaktické hry>4.>5.>6.>Šifry
35.00