Matematické lušťovky - halloween

Předmět:
Počet stran:
6
Velikost: 5.18 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
31. 10. 2023
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál slouží k procvičení počtů do 10000. Kartičky jsou tématicky lazeny do halloweenu. Doufám, že si při využití materiálu užijete srandu a žáci si započítají v uvolněné atmosféře.

Karty s úlohami rozmístěte po třídě/hřišti/chodbě. Úkolem žáků je obejít všechna stanoviště a vypočítat úlohu. Potom si musí zapsat číslo úlohy a písmeno se správnou odpovědí, ty budou potřebovat k vyluštění slova. Kdo bude mít vše vyluštěno, dostane list s návodem, jak za sebou poskládat písmena, aby nám vyšla tajenka. Několik úloh vždy žáci luští navíc a nejsou potom potřeba pro vyluštění.

Po vyluštění tajenky si mohou žáci o tématu něco přečíst (např. tajenka vyjde Plejtvák, mohou si něco přečíst o plejtváku obrovském na přiloženém plakátku) a následně ji namalovat do políčka vedle tajenky. Následně můžete s žáky probrat téma více do hloubky.

Hrát můžete venku, vevnitř, každý sám, po dvojicích, ... Doporučuji jen, aby si žáci před začátkem vypsali na papírek čísla 1-12 a k nim potom jen přiřazovali písmena.

Další produkty od autora Barbora Machová

216231
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Domino
Celý materiál slouží k rozvíjení a ukotvení anglické slovní zásoby na téma zvířat hravou formou. Snad bude vás i žáky
25.00 Kč
187527
Anglický jazyk
4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Celý materiál slouží k rozvíjení a ukotvení anglické slovní zásoby na téma barev hravou formou. Snad bude vás i žáky
29.98 Kč
141714
Anglický jazyk
2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
AZ-kvíz
Materiál lze využít k procvičování určování času jak v anglickém, tak českém jazyce. Hry lze využít buď jako součást
30.00 Kč
146879
Anglický jazyk
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Bingo
Po stažení najdete soubor materiálů k procvičování slovní zásoby na téma Weather. Soubor obsahuje dvě verze pexesa
30.00 Kč
Matematické lušťovky - halloween Matematické lušťovky - halloween
Materiál slouží k procvičení počtů do 10000. Kartičky jsou tématicky lazeny do halloweenu. Doufám, že si při využití materiálu užijete srandu a žáci si započítají v uvolněné atmosféře. Karty s úlohami rozmístěte po třídě/hřišti/chodbě. Úkolem žáků je obejít všechna stanoviště a vypočítat úlohu. Potom si musí zapsat číslo úlohy a písmeno se správnou odpovědí, ty budou potřebovat k vyluštění slova. Kdo bude mít vše vyluštěno, dostane list s návodem, jak za sebou poskládat písmena, aby nám vyšla tajenka. Několik úloh vždy žáci luští navíc a nejsou potom potřeba pro vyluštění. Po vyluštění tajenky si mohou žáci o tématu něco přečíst (např. tajenka vyjde Plejtvák, mohou si něco přečíst o plejtváku obrovském na přiloženém plakátku) a následně ji namalovat do políčka vedle tajenky. Následně můžete s žáky probrat téma více do hloubky. Hrát můžete venku, vevnitř, každý sám, po dvojicích, ... Doporučuji jen, aby si žáci před začátkem vypsali na papírek čísla 1-12 a k nim potom jen přiřazovali písmena.
UUCZ-403723
Matematika>Didaktické hry>Venkovní stezky, aktivity>4.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Halloween, Dušičky
25.00