Maxi Dablík - Geometrická tělesa

Kategorie:
Počet stran:
37
Velikost: 4.08 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
21. 2. 2023
Cena:
50 Kč vč. DPH
Sdílet:

Pokračování série tří Dablíků zaměřených na geometrii je tu. Druhý materiál je zaměřený na geometrická tělesa v různých barevných kombinacích. Doplňují ho další dva materiály, které naleznete na mém autorském profilu pod pojmem "Maxi Dablík", a to "Geometrické tvary" a "Geometrické tvary a tělesa". 

Materiál je primárně určený jako didaktická hra pro předškoláky a školáky pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi jednotlivými výukovými aktivitami. Lze jej také využít o přestávce nebo během relaxační chvilky jako volnou hru dětí/žáků. Organizačně ho lze využít nejen pro skupinovou práci, ale také jako frontální práci celé třídy, práci dvojic či jednotlivců. Karty lze využít nejenom v rámci hry Maxi Dablík, ale při výuce na 1. stupni také jako obrazový materiál pro aktivity v naukových předmětech, jako je např. ČJ, AJ, PRV a další.

OBSAH:

  • 31 hracích karet,
  • 1 titulní karta,
  • kompletní učitelská metodika obsahující různé varianty hry.

Další produkty od autora VioletCherry - Šárka Borkovcová

120226
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál je primárně určený jako didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci
50.00 Kč
158711
Matematika
2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Postřehovky
Materiál je primárně určený jako didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci
50.00 Kč
124529
Přírodověda
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál je primárně určený jako didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci
50.00 Kč
62217
Matematika
1.
Didaktické hry
Materiál je určený jako didaktické kartičky pro procvičení a fixaci řešení slovních úloh 0-10. Lze ho využít přímo ve
50.00 Kč
Maxi Dablík - Geometrická tělesa Maxi Dablík - Geometrická tělesa
Pokračování série tří Dablíků zaměřených na geometrii je tu. Druhý materiál je zaměřený na geometrická tělesa v různých barevných kombinacích. Doplňují ho další dva materiály, které naleznete na mém autorském profilu pod pojmem "Maxi Dablík", a to "Geometrické tvary" a "Geometrické tvary a tělesa".  Materiál je primárně určený jako didaktická hra pro předškoláky a školáky pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi jednotlivými výukovými aktivitami. Lze jej také využít o přestávce nebo během relaxační chvilky jako volnou hru dětí/žáků. Organizačně ho lze využít nejen pro skupinovou práci, ale také jako frontální práci celé třídy, práci dvojic či jednotlivců. Karty lze využít nejenom v rámci hry Maxi Dablík, ale při výuce na 1. stupni také jako obrazový materiál pro aktivity v naukových předmětech, jako je např. ČJ, AJ, PRV a další. OBSAH: 31 hracích karet, 1 titulní karta, kompletní učitelská metodika obsahující různé varianty hry.
UUCZ-263596
Matematika>Matematika - geometrie>Nezařazené k předmětu>Postřehovky>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Geometrické tvary
50.00