Maxi Dablík - Geometrické tvary a tělesa

Kategorie:
Počet stran:
37
Velikost: 4.13 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
21. 2. 2023
Cena:
50 Kč vč. DPH
Sdílet:

Poslední ze série tří Dablíků zaměřených na geometrii už na Vás čeká. Závěrečný materiál je zaměřený na spojení geometrických tvarů a těles v různých barevných kombinacích. Doplňují ho další dva materiály, které naleznete na mém autorském profilu pod pojmem "Maxi Dablík", a to "Geometrické tvary" a "Geometrická tělesa". 

Materiál je primárně určený jako didaktická hra pro předškoláky a školáky pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi jednotlivými výukovými aktivitami. Lze jej také využít o přestávce nebo během relaxační chvilky jako volnou hru dětí/žáků. Organizačně ho lze využít nejen pro skupinovou práci, ale také jako frontální práci celé třídy, práci dvojic či jednotlivců. Karty lze využít nejenom v rámci hry Maxi Dablík, ale při výuce na 1. stupni také jako obrazový materiál pro aktivity v naukových předmětech, jako je např. ČJ, AJ, PRV a další.

OBSAH:

  • 31 hracích karet,
  • 1 titulní karta,
  • kompletní učitelská metodika obsahující různé varianty hry.

Další produkty od autora VioletCherry - Šárka Borkovcová

393761
Český jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Bu, bu, bu! Pojďte se bát! Materiál obsahuje 120 obrázkových kartiček, kdy se mají dát dohromady vždy 4 kartičky k sobě
55.00 Kč
247447
Nezařazené k předmětu
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál je primárně určený jako didaktický a výukový materiál pro oslavy dne svatého Valentýna, které připadají na 14
65.00 Kč
62201
Matematika
2., 3.
Didaktické hry
Materiál obsahuje kompletní sadu příkladů na sčítání a odčítání desítek do 100. Celkem se jedná o 132 příkladů na
39.00 Kč
187160
Vlastivěda
5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Testy a písemky
Materiál je určený pro kontrolu fixace osvojených poznatků a učiva z vlastivědy v 5. ročníku. Lze jej využít bez ohledu
220.00 Kč
Maxi Dablík - Geometrické tvary a tělesa Maxi Dablík - Geometrické tvary a tělesa
Poslední ze série tří Dablíků zaměřených na geometrii už na Vás čeká. Závěrečný materiál je zaměřený na spojení geometrických tvarů a těles v různých barevných kombinacích. Doplňují ho další dva materiály, které naleznete na mém autorském profilu pod pojmem "Maxi Dablík", a to "Geometrické tvary" a "Geometrická tělesa".  Materiál je primárně určený jako didaktická hra pro předškoláky a školáky pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi jednotlivými výukovými aktivitami. Lze jej také využít o přestávce nebo během relaxační chvilky jako volnou hru dětí/žáků. Organizačně ho lze využít nejen pro skupinovou práci, ale také jako frontální práci celé třídy, práci dvojic či jednotlivců. Karty lze využít nejenom v rámci hry Maxi Dablík, ale při výuce na 1. stupni také jako obrazový materiál pro aktivity v naukových předmětech, jako je např. ČJ, AJ, PRV a další. OBSAH: 31 hracích karet, 1 titulní karta, kompletní učitelská metodika obsahující různé varianty hry.
UUCZ-263601
Matematika>Matematika - geometrie>Nezařazené k předmětu>Postřehovky>Školní družina>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Geometrické tvary
50.00