Herbstliches Lesen in Bewegung mit Füchsen

Předmět:
Ročník:
7., 8., 9.
Téma:
Počet stran:
14
Velikost: 1.81 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
11. 9. 2023
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál je určen k procvičení čtení s porozuměním, barev, předložek se 3. a 4. pádem, přivlastňovacích zájmen a podzimních plodů pro žáky, kteří usilují o úroveň A1 nebo ji už mají. 

Práce s tímto souborem také nabízí ideální příležitost, aby si děti vyzkoušely práci se slovníkem a hledaly slovíčka, která ještě neznají. Případně si je pak zapsaly do slovníčku a rozšířily tím, tak svou dosavadní slovní zásobu.

K dispozici jsou dvě různé běhací hry. V první děti hledají k větě obrázek a ve druhé rozhodují, zda je tvrzení správné nebo chybné.

Během připravených činností nebudou děti pasivně sedět v lavicích, ale jejich úkolem je v první běhací aktivitě přečíst věty a najít k nim správný obrázek, který je rozmístěn po třídě nebo nyní kdekoliv ve venkovním prostoru.

Ve druhé aktivitě si pak přečtou větu, najdou očíslovanou kartičku a rozhodnou, zda je tvrzení správné nebo špatné a vybarví na pracovním listu políčko se správnou odpovědí.

Pokud budou děti pracovat bezchybně získají tajenku, kterou zapíší pod tabulku a u prvního listu i namalují vedle tabulky.

Další produkty od autora Mgr. Julie Kadlecová

383223
Nezařazené k předmětu
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
V souboru je girlanda s nápisem "Je tu Halloween". Girlandu je však možné doplnit o obrázky nebo si vytvořit pod nadpis
0.00 Kč
333849
Český jazyk
1., 2., 3.
Výzdoba třídy
Materiál je určen k výzdobě třídy pro 1. nebo 2. ročník. Soubor obsahuje 34 písmenek české abecedy s pirátskou tematikou
40.00 Kč
253285
Český jazyk
1., 2., 3., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Materiál je určen k procvičení čtení s porozuměním, pozornosti a paměti. Tentokrát totiž nebudou děti jen pasivně sedět
40.00 Kč
289781
Český jazyk
1., 2., Speciální pedagogika
Pexeso
Materiál je určen k procvičování čtení s porozuměním, rozlišování tiskacího a psacího písma, paměti a pozornosti
40.00 Kč
Herbstliches Lesen in Bewegung mit Füchsen Herbstliches Lesen in Bewegung mit Füchsen
Materiál je určen k procvičení čtení s porozuměním, barev, předložek se 3. a 4. pádem, přivlastňovacích zájmen a podzimních plodů pro žáky, kteří usilují o úroveň A1 nebo ji už mají.  Práce s tímto souborem také nabízí ideální příležitost, aby si děti vyzkoušely práci se slovníkem a hledaly slovíčka, která ještě neznají. Případně si je pak zapsaly do slovníčku a rozšířily tím, tak svou dosavadní slovní zásobu. K dispozici jsou dvě různé běhací hry. V první děti hledají k větě obrázek a ve druhé rozhodují, zda je tvrzení správné nebo chybné. Během připravených činností nebudou děti pasivně sedět v lavicích, ale jejich úkolem je v první běhací aktivitě přečíst věty a najít k nim správný obrázek, který je rozmístěn po třídě nebo nyní kdekoliv ve venkovním prostoru. Ve druhé aktivitě si pak přečtou větu, najdou očíslovanou kartičku a rozhodnou, zda je tvrzení správné nebo špatné a vybarví na pracovním listu políčko se správnou odpovědí. Pokud budou děti pracovat bezchybně získají tajenku, kterou zapíší pod tabulku a u prvního listu i namalují vedle tabulky.
UUCZ-361567
Německý jazyk>Didaktické hry>Pracovní listy>7.>8.>9.>Podzim>Savci
40.00