Avokádový medailonek

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
8
Velikost: 18.19 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 9. 2023
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

obsah zakoupeného materiálu: 8 listů s medailonky

Medailonek ve 3. a 6. třídě slouží primárně jako seznamovací aktivita - jednak se děti poznají navzájem, a jednak i vy lépe poznáte své žáky. Zároveň už v tomto věku se mohou zamyslet nad tím, čím chtějí jednou být a čeho chtějí dosáhnout.

Medailonky ve 4., 5., 7. a 8. třídě a úvodní medailonek v 9. třídě slouží jako takové ukazatele pokroku. Děti se mohou zamyslet nad tím, kam se za poslední rok posunuli a zda se jejich cíle změnily.

Na konci deváté třídy žáci vyplňují další a poslední medailonek ve chvíli, než opustí základní školu. Tento finální medailonek je takové ohlédnutí za jejich studiem na 2. stupni základní školy (např. jaké stanovené cíle naplnili), a zároveň i zamyšlení nad jejich další cestou. Ve chvíli, kdy je vyplní, jim rozdáme všechny jejich medailonky na památku.

Další produkty od autora Učím příro.země

291857
Biologie
6., 7., 8., 9.
Přípravy hodiny/lekce
Konkrétně toto zadání a tyto materiály využívám v zeměpisu k tématu regiony Asie – 7. ročník ZŠ. Materiály lze ale
60.00 Kč
375165
Biologie
7., 8., ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál je určen do hodin přírodopisu k tématu vejcorodí savci . Cílem materiálu je práce se dvěma články o dvou
25.00 Kč
290596
Biologie
7.
Přípravy hodiny/lekce
Pokud už vás omrzely zápisky do sešitu a opisování z tabule, jste tu správně. Nabízím vám Interaktivní poznámky, které
40.00 Kč
317928
Zeměpis
6.
Pracovní listy
Balíček materiálů k tématu pedosféra, který je určen do hodin zeměpisu pro žáky 6. tříd. V balíčku najdete shrnutí
60.00 Kč
Avokádový medailonek Avokádový medailonek
obsah zakoupeného materiálu: 8 listů s medailonky Medailonek ve 3. a 6. třídě slouží primárně jako seznamovací aktivita - jednak se děti poznají navzájem, a jednak i vy lépe poznáte své žáky. Zároveň už v tomto věku se mohou zamyslet nad tím, čím chtějí jednou být a čeho chtějí dosáhnout. Medailonky ve 4., 5., 7. a 8. třídě a úvodní medailonek v 9. třídě slouží jako takové ukazatele pokroku. Děti se mohou zamyslet nad tím, kam se za poslední rok posunuli a zda se jejich cíle změnily. Na konci deváté třídy žáci vyplňují další a poslední medailonek ve chvíli, než opustí základní školu. Tento finální medailonek je takové ohlédnutí za jejich studiem na 2. stupni základní školy (např. jaké stanovené cíle naplnili), a zároveň i zamyšlení nad jejich další cestou. Ve chvíli, kdy je vyplní, jim rozdáme všechny jejich medailonky na památku.
UUCZ-355224
Nezařazené k předmětu>Ostatní>3.>4.>5.>6.>7.>8.>9.>ZŠ – 2. STUPEŇ
40.00