Avokádový medailonek

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
8
Velikost: 18.19 MB
Typ souboru: zip
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 9. 2023
Sdílet:

obsah zakoupeného materiálu: 8 listů s medailonky

Medailonek ve 3. a 6. třídě slouží primárně jako seznamovací aktivita - jednak se děti poznají navzájem, a jednak i vy lépe poznáte své žáky. Zároveň už v tomto věku se mohou zamyslet nad tím, čím chtějí jednou být a čeho chtějí dosáhnout.

Medailonky ve 4., 5., 7. a 8. třídě a úvodní medailonek v 9. třídě slouží jako takové ukazatele pokroku. Děti se mohou zamyslet nad tím, kam se za poslední rok posunuli a zda se jejich cíle změnily.

Na konci deváté třídy žáci vyplňují další a poslední medailonek ve chvíli, než opustí základní školu. Tento finální medailonek je takové ohlédnutí za jejich studiem na 2. stupni základní školy (např. jaké stanovené cíle naplnili), a zároveň i zamyšlení nad jejich další cestou. Ve chvíli, kdy je vyplní, jim rozdáme všechny jejich medailonky na památku.

Další produkty od autora Učím příro.země

290596
Biologie
7.
Přípravy hodiny/lekce
Pokud už vás omrzely zápisky do sešitu a opisování z tabule, jste tu správně. Nabízím vám Interaktivní poznámky, které
40.00 Kč
396218
Zeměpis
8., ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Pro koho je materiál určen a co je jeho cílem? Materiál je určen do hodin zeměpisu pro 8. ročník. Jeho cílem je
30.00 Kč
317872
Biologie
6., 7.
Domino
Pokud hledáte hravou formu opakování na začátek nebo závěr školního roku před prázdninami na učivo přírodopisu 6. třídy
40.00 Kč
290602
Biologie
7.
Domino
Materiál je určen pro 7. ročníky na 2. stupni ZŠ. Jeho cílem je aktivní zopakování témat kořen, stonek a list. Žáci
45.00 Kč
Avokádový medailonek Avokádový medailonek
obsah zakoupeného materiálu: 8 listů s medailonky Medailonek ve 3. a 6. třídě slouží primárně jako seznamovací aktivita - jednak se děti poznají navzájem, a jednak i vy lépe poznáte své žáky. Zároveň už v tomto věku se mohou zamyslet nad tím, čím chtějí jednou být a čeho chtějí dosáhnout. Medailonky ve 4., 5., 7. a 8. třídě a úvodní medailonek v 9. třídě slouží jako takové ukazatele pokroku. Děti se mohou zamyslet nad tím, kam se za poslední rok posunuli a zda se jejich cíle změnily. Na konci deváté třídy žáci vyplňují další a poslední medailonek ve chvíli, než opustí základní školu. Tento finální medailonek je takové ohlédnutí za jejich studiem na 2. stupni základní školy (např. jaké stanovené cíle naplnili), a zároveň i zamyšlení nad jejich další cestou. Ve chvíli, kdy je vyplní, jim rozdáme všechny jejich medailonky na památku.
UUCZ-355224
Nezařazené k předmětu>Ostatní>3.>4.>5.>6.>7.>8.>9.>ZŠ – 2. STUPEŇ
40.00