Jarní květiny - Hledačka

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
12
Velikost: 22.32 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
16. 1. 2023
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Jarní květiny - Hledačka 

Hledačka je část souboru Jarní květiny - Celá sada. 
Z každého obrázku květiny uteklo malé kolečko, které dítko musí najít a správně přiřadit. U některých rostlin je to část stonku, u jiných květ a u některých i kousek listu. Karty dítko seznámí se 18 rostlinami, které kvetou na jaře mezi prvními. K prvotní orientaci v názvech může pomoci i plakát s názvy a díky hledání koleček si dítko může procvičit i barvy. Také lze pomocí koleček procvičit i čísla - kolik jich zbývá, kolik jsme jich přiřadili správně ..


Soubor je složen celkem ze 18 karet velikosti A5, plakátu velikosti A4 a jedné strany s chybějícími kolečky. Mimo jiné ale také můžete využít zadní stranu velikosti A4.  

Květiny, které naleznete v souboru: Podběl obecný, Lecha jarní, Bledule jarní, Mařinka vonná, Hlaváček jarní, Jaterník podléška, Sasanka hajní, Sasanka pryskyřníkovitá, Blatouch bahenní, Orsej jarní, Plicník lékařský, Sněženka podsněžník, Křivatec žlutý, Violka vonná, Ptačinec velkokvětý, Prvosenka jarní, Dymnivka dutá, Česnek medvědí
Na plakátu chybí Česnek medvědí a Dymnivka dutá. 

Pomocí těchto materiálů si děti rozšíří slovní zásobu, naučí se nové druhy květin, procvičí zrakové vnímání, starší i čtení a psaní, také paměť a logické uvažování a mnoho dalších důležitých stránek. 

Další produkty od autora Petra Miklová - Materiálovník

210935
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3.
Didaktické hry
MASOPUST Materiály k masopustu obsahují 81 stran materiálů, které jsou všechny velikosti A4 a docx. dokument s krátkým
180.00 Kč
227845
Výtvarná výchova
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Obří omalovánka na téma Vánoční vesnice. Jedná se o omalovánku, která je složena z 9 stran velikosti A4. Takové
30.00 Kč
232970
Vlastivěda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Soubor Já mám, kdo má? s masopustní tématikou je složen z 28 karet, 2 karet s popisem užitých motivů a 1 informační
55.00 Kč
375574
Matematika
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Bacily - Počítací a kolíčkovací karty Součást souboru Bacily - Celá sada Soubor plný barev a trochu popuštěné fantazie
30.00 Kč
Jarní květiny - Hledačka Jarní květiny - Hledačka
Jarní květiny - Hledačka  Hledačka je část souboru Jarní květiny - Celá sada.  Z každého obrázku květiny uteklo malé kolečko, které dítko musí najít a správně přiřadit. U některých rostlin je to část stonku, u jiných květ a u některých i kousek listu. Karty dítko seznámí se 18 rostlinami, které kvetou na jaře mezi prvními. K prvotní orientaci v názvech může pomoci i plakát s názvy a díky hledání koleček si dítko může procvičit i barvy. Také lze pomocí koleček procvičit i čísla - kolik jich zbývá, kolik jsme jich přiřadili správně .. Soubor je složen celkem ze 18 karet velikosti A5, plakátu velikosti A4 a jedné strany s chybějícími kolečky. Mimo jiné ale také můžete využít zadní stranu velikosti A4.   Květiny, které naleznete v souboru: Podběl obecný, Lecha jarní, Bledule jarní, Mařinka vonná, Hlaváček jarní, Jaterník podléška, Sasanka hajní, Sasanka pryskyřníkovitá, Blatouch bahenní, Orsej jarní, Plicník lékařský, Sněženka podsněžník, Křivatec žlutý, Violka vonná, Ptačinec velkokvětý, Prvosenka jarní, Dymnivka dutá, Česnek medvědí Na plakátu chybí Česnek medvědí a Dymnivka dutá.  Pomocí těchto materiálů si děti rozšíří slovní zásobu, naučí se nové druhy květin, procvičí zrakové vnímání, starší i čtení a psaní, také paměť a logické uvažování a mnoho dalších důležitých stránek. 
UUCZ-242369
Přírodověda>Prvouka>Nezařazené k předmětu>Skládačky>Ostatní>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Jaro>Rostliny
35.00