RISKUJ! Život na polích a loukách

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
24
Velikost: 5.59 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 3. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědy, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle textových indicií na otázky týkající se organismů žijících na polích a loukách.

Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Polní rostliny, Polní živočichové, Luční rostliny, Luční živočichové). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí.

Hru lze využít na hodinách přírodovědy, v přírodovědných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

44584
Zeměpis
8., 9.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude
35.00 Kč
161843
Přírodověda
5.
Didaktické hry
Žraloci, krakatice, lodě a k tomu všemu truhla plná zlata! Dobrodružná hra vede přes ostrov. Na cestě k získání pokladu
45.00 Kč
44253
Zeměpis
8., 9.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude
35.00 Kč
115760
Přírodověda
4., 5.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci procvičí své vědomosti z přírodovědy, kdy bude
35.00 Kč
RISKUJ! Život na polích a loukách RISKUJ! Život na polích a loukách
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědy, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle textových indicií na otázky týkající se organismů žijících na polích a loukách. Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Polní rostliny, Polní živočichové, Luční rostliny, Luční živočichové). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí. Hru lze využít na hodinách přírodovědy, v přírodovědných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-42562
Přírodověda>Didaktické hry>4.>Rostliny>Živočichové
35.00