RISKUJ! Putování vesmírem

Ročník:
Kategorie:
Téma:
Počet stran:
24
Velikost: 5.35 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 6. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle indicií na otázky týkající se vesmíru.

Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Slunce, Země, Křížem krážem vesmírem, Planety). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí.

Hru lze využít na hodinách přírodovědy, přírodovědných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

41604
Český jazyk
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí své znalosti týkající se
30.00 Kč
80055
Český jazyk
4., 5.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci hravou formou procvičí nejen vyjmenovaná slova
35.00 Kč
44600
Biologie
4., 5., 6.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti
35.00 Kč
348616
Chemie
8., 9.
Didaktické hry
Ve hře je úkolem žáků dle nápověd a odkrývajících se částí chemické značky poznat, o jaký prvek se jedná. Žáci se dozví
40.00 Kč
RISKUJ! Putování vesmírem RISKUJ! Putování vesmírem
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle indicií na otázky týkající se vesmíru. Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Slunce, Země, Křížem krážem vesmírem, Planety). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí. Hru lze využít na hodinách přírodovědy, přírodovědných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-44608
Biologie>Přírodověda>Didaktické hry>5.>6.>Vesmír
35.00