Hra lodě - důkladné procvičení nepravidelných sloves, předpřítomného času či podmínkových vět

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
10
Velikost: 683.12 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 6. 2022
Cena:
50 Kč vč. DPH
Sdílet:

Čtyři verze hry "lodě" k procvičení číslic a spellingu (začátečníci), nepravidelných sloves past simple, tvarů sloves v předpřítomném čase a pro pokročilé všechny 3 podmínky s trochou kreativity.

Je to zábavná forma do dvojic, která osvěží probírání gramatiky, podpoří hravost a zdravé soutěžení a donutí studenty používat anglický jazyk a zautomatizovat nepravidelné tvary a gramatické struktury. Místo souřadnic zde používají dané fráze. Přesný návod v češtině i angličtině je součástí dokumentu.

Dokument je v černobílé (šetříme tonery: 2-3 tabulky na stranu), příprava rychlá, vysvětlení pravidel ne příliš složité, většina dětí lodě zná a jakmile si hru osvojí, už se nic nemusí vysvětlovat a příště to jde hrát hned, zabere cca 30 minut.

S hrou se dá dále i pracovat, za DÚ třeba zadat zapsání větiček formou souřadnic (1A, 2B...) -  musí tak doma znovu správně použít daný gramatický jev.

Součástí - pravidla, 4 strany s 4 typy her ve Wordu (můžete si tabulku doupravit dle svých potřeb i PDF), dále malé tabulky k zaznačení již "vystřílených" políček a stránky se 3 tabulkami na jednom listu bez rámečku s loděmi v případě šetření papírů/tonerů.

Další produkty od autora Adéla Grimes

71335
Anglický jazyk
7., 8., 9., SŠ
Didaktické hry
Aktivita na procvičení "used to" (a "would") v minulosti - žáci si napíší 10 krátkých odpovědí na dané otázky, 5 je
0.00 Kč
111467
Anglický jazyk
Miminka, MŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Happy Pea: Krátkou pohádku o hrášku napsal můj manžel (Brit) a já příběh doplnila obrázky. Levné vytvoření nové edukační
29.00 Kč
274892
Anglický jazyk
ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Druhý stupeň ZŠ i střední školy Soubor 5 jarních/velikonočních aktivit 1. Doplňovací příběh s obrázky (černobílé na 1
49.00 Kč
116248
Německý jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
2 různé aktivity na procvičení věty vedlejší s „weil“ ve dvojicích/trojicích, případně vět souřadných s „denn“
25.00 Kč
Hra lodě - důkladné procvičení nepravidelných sloves, předpřítomného času či podmínkových vět Hra lodě - důkladné procvičení nepravidelných sloves, předpřítomného času či podmínkových vět
Čtyři verze hry "lodě" k procvičení číslic a spellingu (začátečníci), nepravidelných sloves past simple, tvarů sloves v předpřítomném čase a pro pokročilé všechny 3 podmínky s trochou kreativity. Je to zábavná forma do dvojic, která osvěží probírání gramatiky, podpoří hravost a zdravé soutěžení a donutí studenty používat anglický jazyk a zautomatizovat nepravidelné tvary a gramatické struktury. Místo souřadnic zde používají dané fráze. Přesný návod v češtině i angličtině je součástí dokumentu. Dokument je v černobílé (šetříme tonery: 2-3 tabulky na stranu), příprava rychlá, vysvětlení pravidel ne příliš složité, většina dětí lodě zná a jakmile si hru osvojí, už se nic nemusí vysvětlovat a příště to jde hrát hned, zabere cca 30 minut. S hrou se dá dále i pracovat, za DÚ třeba zadat zapsání větiček formou souřadnic (1A, 2B...) -  musí tak doma znovu správně použít daný gramatický jev. Součástí - pravidla, 4 strany s 4 typy her ve Wordu (můžete si tabulku doupravit dle svých potřeb i PDF), dále malé tabulky k zaznačení již "vystřílených" políček a stránky se 3 tabulkami na jednom listu bez rámečku s loděmi v případě šetření papírů/tonerů.
UUCZ-65464
Anglický jazyk>Didaktické hry>SŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ
50.00