Lodě - důkladné procvičení skloňování či zájmen formou hry do dvojic

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
8
Velikost: 456.56 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
23. 2. 2022
Cena:
50 Kč vč. DPH
Sdílet:

Tři verze hry "lodě" k procvičení přivlastňovacích zájmen, skloňování členu urč./neurč. a skloňování PŘJ po členu určitém.

Je to zábavná forma do dvojic, která osvěží probírání neoblíbené gramatiky, podpoří hravost a zdravé soutěžení a donutí studenty používat německý jazyk. Místo souřadnic zde používají dané gramatické fráze. Přesný návod je součástí dokumentu (druhy lodí jde měnit).

Dokument je v černobílé (šetříme tonery Obrázek odebrán., příprava rychlá, vysvětlení pravidel ne tak složité, většina dětí lodě zná a jakmile si hru osvojí, už se nic nemusí vysvětlovat a příště to jde hrát hned).

S hrou se dá dále i pracovat, za DÚ třeba zadat zapsání větiček formou souřadnic (1A, 2B...) -  musí tak doma znovu správně použít daný gramatický jev.

Součástí - pravidla, 3 strany s 3 typy hry, dále malé tabulky k zaznačení již "vystřílených" políček a stránka s 2-3 tabulkami na jednom listu v případě šetření papírů/tonerů.

Další produkty od autora Adéla Grimes

114793
Německý jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Jídlo - slovní zásoba Úroveň – začátečníci a mírně pokročilí Cíl – zopakovat či procvičit slovní zásobu na téma JÍDLO
0.00 Kč
218325
Německý jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Úroveň – začátečníci a mírně pokročilí Cíl – zopakovat či procvičit slovní zásobu na téma Vánoce. Žáci mají sestavit
25.00 Kč
84204
Anglický jazyk
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
KARTY - VELKÁ BRITÁNIE 2 x 84 kartiček s obrázkem a popiskem – česky a anglicky Soubor s kartičkami je v PDF, obsahuje
33.00 Kč
65464
Anglický jazyk
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Čtyři verze hry "lodě" k procvičení číslic a spellingu (začátečníci), nepravidelných sloves past simple, tvarů sloves v
50.00 Kč
Lodě - důkladné procvičení skloňování či zájmen formou hry do dvojic Lodě - důkladné procvičení skloňování či zájmen formou hry do dvojic
Tři verze hry "lodě" k procvičení přivlastňovacích zájmen, skloňování členu urč./neurč. a skloňování PŘJ po členu určitém. Je to zábavná forma do dvojic, která osvěží probírání neoblíbené gramatiky, podpoří hravost a zdravé soutěžení a donutí studenty používat německý jazyk. Místo souřadnic zde používají dané gramatické fráze. Přesný návod je součástí dokumentu (druhy lodí jde měnit). Dokument je v černobílé (šetříme tonery 🙂, příprava rychlá, vysvětlení pravidel ne tak složité, většina dětí lodě zná a jakmile si hru osvojí, už se nic nemusí vysvětlovat a příště to jde hrát hned). S hrou se dá dále i pracovat, za DÚ třeba zadat zapsání větiček formou souřadnic (1A, 2B...) -  musí tak doma znovu správně použít daný gramatický jev. Součástí - pravidla, 3 strany s 3 typy hry, dále malé tabulky k zaznačení již "vystřílených" políček a stránka s 2-3 tabulkami na jednom listu v případě šetření papírů/tonerů.
UUCZ-54893
Německý jazyk>Didaktické hry>SŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ
50.00