Práce s články - vejcorodí

Kategorie:
Počet stran:
6
Velikost: 8.71 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
25. 9. 2023
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál je určen do hodin přírodopisu k tématu vejcorodí savci. Cílem materiálu je práce se dvěma články o dvou zástupcích této skupiny - ptakopysku podivném a ježuře australské.

Pro koho je materiál určen a co je jeho cílem?

Úkolem žáků je články si přečíst a nalézt v nich odpovědi na 5 otázek (5 otázek ke každému článku). Materiál obsahuje i řešení, soubory k tisku přímo v pdf, ale i k editaci ve wordu.

S materiálem lze pracovat 3 různými způsoby:

  • Buď si oba články čte každý žák samostatně a tedy i každý žák samostatně vypracuje všech 10 otázek. Společně se kontroluje s učitelem.
  • Případně lze udělat dvojice. Každý z dvojice si přečte jeden článek a zodpoví na otázky pouze ke svému článku. Dvojice si poté články a odpovědi navzájem představí. Společně se kontroluje s učitelem.
  • Velvyslanci: více v průvodním listu :)

Další produkty od autora Učím příro.země

431752
Zeměpis
9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál je určen do hodin zeměpisu pro 9. ročník ZŠ. Lze použít i na SŠ. Cílem materiálu je komplexní zopakování tématu
25.00 Kč
410092
Zeměpis
9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál je určen do hodin zeměpisu pro 9. ročník , konkrétně k tématu geografie dopravy . Cílem materiálu je procvičení
25.00 Kč
367134
Biologie
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Pokud chcete mít první hodiny přírodopisu koncipovány zábavnou a hravou formou, Přírodopisné Activity jsou určitě pro
55.00 Kč
368021
Zeměpis
6.
Lapbook
Materiál je určen do hodin ZEMĚPISU 6. třídy. Obsahuje hexagonální interaktivní lapbook do sešitu k tématu vesmírné
50.00 Kč
Práce s články - vejcorodí Práce s články - vejcorodí
Materiál je určen do hodin přírodopisu k tématu vejcorodí savci. Cílem materiálu je práce se dvěma články o dvou zástupcích této skupiny - ptakopysku podivném a ježuře australské. Pro koho je materiál určen a co je jeho cílem? Úkolem žáků je články si přečíst a nalézt v nich odpovědi na 5 otázek (5 otázek ke každému článku). Materiál obsahuje i řešení, soubory k tisku přímo v pdf, ale i k editaci ve wordu. S materiálem lze pracovat 3 různými způsoby: Buď si oba články čte každý žák samostatně a tedy i každý žák samostatně vypracuje všech 10 otázek. Společně se kontroluje s učitelem. Případně lze udělat dvojice. Každý z dvojice si přečte jeden článek a zodpoví na otázky pouze ke svému článku. Dvojice si poté články a odpovědi navzájem představí. Společně se kontroluje s učitelem. Velvyslanci: více v průvodním listu :)
UUCZ-375165
Biologie>Přírodověda>Pracovní listy>7.>8.>ZŠ – 2. STUPEŇ>Živočichové
25.00