RISKUJ! Lidské tělo I.

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
29
Velikost: 7.01 MB
Typ souboru: ppsx
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 6. 2022
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle indicií na otázky týkající se lidského těla.

Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky z pěti kategorií (Opěrná soustava, Svalová soustava, Kožní soustava, Dýchací soustava, Oběhová soustava). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 25 otázek získá více bodů, zvítězí.

Hru lze využít na hodinách přírodovědy, přírodovědných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

99737
Chemie
5., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodních věd, kdy
35.00 Kč
302087
Přírodověda
6., 7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? si žáci rozšíří své znalosti o přírodě
30.00 Kč
44588
Zeměpis
8., 9.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude
35.00 Kč
200221
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? se žáci hravou formou blíže seznámí s
30.00 Kč
RISKUJ! Lidské tělo I. RISKUJ! Lidské tělo I.
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle indicií na otázky týkající se lidského těla. Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky z pěti kategorií (Opěrná soustava, Svalová soustava, Kožní soustava, Dýchací soustava, Oběhová soustava). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 25 otázek získá více bodů, zvítězí. Hru lze využít na hodinách přírodovědy, přírodovědných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-44597
Biologie>Přírodověda>Didaktické hry>5.>6.>🫁 Lidské tělo
35.00