RISKUJ! Sport

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
24
Velikost: 6.31 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
31. 5. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze sportu, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle textových indicií na otázky týkající se sportu.

Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Zahraniční sportovci, Čeští sportovci, Lední hokej, Fotbal). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí.

Hru lze využít na hodinách tělesné výchovy, zvláště pak nyní během distančního vzdělání či nemožnosti absolvovat běžnou tělesnou výchovu.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

145846
Cizí jazyky
ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Pravidla jsou prostá. Za každou z čárek se ukrývající písmeno a jako strašák postupně přibývající stavba ŠIBENICE, na
30.00 Kč
116118
Přírodověda
4., 5.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? si žáci hravou formou opakují učivo z
30.00 Kč
92331
Český jazyk
3., 4.
Didaktické hry
Vězení ve strašidelném hradu, jenž obývá čarodějnice se svými netopýry. Že to nemůže být horší? A co kdyby byli v cele
45.00 Kč
82436
Matematika
3., 4., 5.
Didaktické hry
S blížícím se předvánočním obdobím jsem si pro Vás připravil sérii her s vánočními motivy. Z vlastní zkušenosti vím, jak
30.00 Kč
RISKUJ! Sport RISKUJ! Sport
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze sportu, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle textových indicií na otázky týkající se sportu. Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Zahraniční sportovci, Čeští sportovci, Lední hokej, Fotbal). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí. Hru lze využít na hodinách tělesné výchovy, zvláště pak nyní během distančního vzdělání či nemožnosti absolvovat běžnou tělesnou výchovu. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-42566
Tělesná výchova>Didaktické hry>ZŠ – 2. STUPEŇ>Sport
35.00