RISKUJ! Svět I.

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
24
Velikost: 14.21 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
22. 6. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle textových či obrazových indicií na otázky z různých koutů světa.

Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Vlajky, Hlavní města, Památky, Přírodní podmínky). Dle textové či obrazové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí.

Hru lze využít na hodinách zeměpisu, v zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

42577
Český jazyk
5., 6.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí přídavná jména. Žáci soutěží ve
30.00 Kč
116730
Zeměpis
ZŠ – 2. STUPEŇ
AZ-kvíz
Ve hře založené na motivy známé televizní soutěže AZ KVÍZ si žáci prověří své vědomosti ze zeměpisu Evropy. Hra má
35.00 Kč
252865
Dějepis
7., 8.
AZ-kvíz
V PowerPoint hře založené na motivy známé televizní soutěže AZ KVÍZ si žáci prověří své vědomosti z období středověku
35.00 Kč
81067
Matematika
3., 4.
Didaktické hry
S blížícím se předvánočním obdobím jsem si pro Vás připravil sérii her s vánočními motivy. Z vlastní zkušenosti vím, jak
30.00 Kč
RISKUJ! Svět I. RISKUJ! Svět I.
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle textových či obrazových indicií na otázky z různých koutů světa. Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Vlajky, Hlavní města, Památky, Přírodní podmínky). Dle textové či obrazové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí. Hru lze využít na hodinách zeměpisu, v zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-44587
Zeměpis>Didaktické hry>8.>9.
35.00