RISKUJ! Přírodní podmínky Evropy

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
24
Velikost: 3.95 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
22. 5. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle textových indicií na otázky týkající se přírodních podmínek Evropy.

Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Přírodní podmínky a reliéf, Vodstvo, Podnebí, Rostliny a živočichové). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí.

Hru lze využít na hodinách zeměpisu, v zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

81067
Matematika
3., 4.
Didaktické hry
S blížícím se předvánočním obdobím jsem si pro Vás připravil sérii her s vánočními motivy. Z vlastní zkušenosti vím, jak
30.00 Kč
156519
Matematika
3., 4.
Didaktické hry
Žraloci, krakatice, vrak lodi a k tomu všemu truhla plná zlata! Dobrodružná hra vede přes tajuplný ostrov . Na cestě k
45.00 Kč
94283
Matematika
3., 4.
Didaktické hry
Vězení ve strašidelném hradu, jenž obývá čarodějnice se svými netopýry. Že to nemůže být horší? A co kdyby byli v cele
45.00 Kč
65502
Biologie
6., 7.
Didaktické hry
Jedná se o hru, která je založena na motivech známé televizní hry RISKUJ!. Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů
35.00 Kč
RISKUJ! Přírodní podmínky Evropy RISKUJ! Přírodní podmínky Evropy
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle textových indicií na otázky týkající se přírodních podmínek Evropy. Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Přírodní podmínky a reliéf, Vodstvo, Podnebí, Rostliny a živočichové). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí. Hru lze využít na hodinách zeměpisu, v zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-44249
Zeměpis>Didaktické hry>8.>9.>Rostliny>Živočichové
35.00