POZNEJ SÁM SEBE - 12 panáčků

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
1
Velikost: 5.53 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 7. 2022
Sdílet:

Arch 12 autorských panáčků, kteří ti pomůžou lépe poznat sám sebe. Jaké jsou tvé silné stránky, co ti dělá radost, jaké je tvoje PROČ.... Vytiskni, vystřihni a nalep si je do svého deníku. Jak je využít najdeš v manuálu POZNEJ SÁM SEBE, který obsahuje popis, ke každému z nich. K objednání zde: https://uciteleucitelum.cz/material/eticka-vychova/poznej-sam-sebe

Ať se rozhodneš v životě pro cokoliv, je důležité znát svou motivaci. Motor, který tě žene i v těžkých chvílích. Jedině znalost svého PROČ udrží tvé sny při životě. Motivace může být vnitřní a vnější. A víš, která je silnější? Ta vnitřní - to, co cítíš uvnitř, co ti říká srdce.

Další produkty od autora pošli RADOST s.r.o.

15779
Etická výchova
7., 8., 9., SŠ
Ostatní
Motivační kartičky pro každodenní inspiraci
0.00 Kč
16253
Etická výchova
9., SŠ
Ostatní
Inspirace pro všechny učitelé a jejich partnery :-)
0.00 Kč
15780
Etická výchova
6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Projekty
Taky máš někdy pocit, že stojíš na místě? Že se ti nedaří? Že tvůj život není, jaký si ho představuješ? Změň to! Stačí
49.00 Kč
POZNEJ SÁM SEBE - 12 panáčků POZNEJ SÁM SEBE - 12 panáčků
Arch 12 autorských panáčků, kteří ti pomůžou lépe poznat sám sebe. Jaké jsou tvé silné stránky, co ti dělá radost, jaké je tvoje PROČ.... Vytiskni, vystřihni a nalep si je do svého deníku. Jak je využít najdeš v manuálu POZNEJ SÁM SEBE, který obsahuje popis, ke každému z nich. K objednání zde: https://uciteleucitelum.cz/material/eticka-vychova/poznej-sam-sebe Ať se rozhodneš v životě pro cokoliv, je důležité znát svou motivaci. Motor, který tě žene i v těžkých chvílích. Jedině znalost svého PROČ udrží tvé sny při životě. Motivace může být vnitřní a vnější. A víš, která je silnější? Ta vnitřní - to, co cítíš uvnitř, co ti říká srdce.
UUCZ-15870
Etická výchova>Občanská výchova>Nezařazené k předmětu>>Projekty>Ostatní>6.>7.>8.>9.>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Sebehodnocení
35.00