BEE-BOT BARVY, TVARY, VELIKOST

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
15
Velikost: 11.52 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 5. 2023
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Prostřednictvím Bee-bota si děti procvičí barvy, tvary, velikost a logické myšlení. Potřebujeme průhlednou podložku 5x4 pole.

Cílem úkolu je dojít "OD-PŘES-K" dle plánku, jehož první tvar je startovací pozice Bee-bota.

Další varianty zadání:

  • Rozstříhat tvary -v souboru, děti si vylosují dvě karty a úkolem je dojít od jednoho tvaru k druhému NEJKRATŠÍ nebo NEJDELŠÍ cestou.
  • Bee-bot musí projet všechny MALÉ tvary, ale na každém se musí zastavit (opakované programování). Obdobně zadáme - VELKÉ tvary, ČERVENÉ tvary, ZELENÉ tvary, 4 OBDÉLNÍKY, ap.
  • Děti si vylosují 2 karty s tvary- start a cíl. Bee-bot musí dojet od startu k cíli a pozor -COUVÁNÍM zpět! Každou cestu programujeme zvlášť tam, zvlášť couváním zpět. Chytré hlavičky  mohou naplánovat celé najednou.
  • S využitím univerzálně použitelné sady "BEE-BOT KAMPAK DOJDEŠ?" (najdete v mé nabídce) děti cíleně dojdou z bodu A do bodu B- oba pojmenují, určí barvu, tvar, velikost, učitel má kontrolu správnosti.

Soubor obsahuje:

  • celkem 15 stran, včetně úvodu
  • 1 strana s rozložením karet s tvary na podložku
  • 3 strany se zadáním -21 úkolů
  • 10 stran s kartami na průhlednou podložku 5x4 pole

Další produkty od autora EDUbeezr

400042
Český jazyk - čtení
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Diplomy, Pochvaly
Snad se Vám hodí záložky do knihy pro děti. Vytiskněte 2x, aby byly oboustranné a vršek dozdobte dle fantazie stužkou s
0.00 Kč
245215
Informatika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Didaktické hry
Bee-bot naučí děti poznávat, jaká barva vznikne smícháním dvou nebo tří barev. Propojíme činnost i s VÝTVARNOU VÝCHOVOU
40.00 Kč
399826
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Vzdělávací didaktické kartičky ke cvičení a pohybovým hrám. Využití na více možností. Děti se naučí rozeznávat tvary
40.00 Kč
214301
Informatika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Vzdělávací didaktické kartičky k průhledné desce 5x4 pole na Bee-bota. Proužky se šipkami vystříhneme a na jejich druhou
35.00 Kč
BEE-BOT BARVY, TVARY, VELIKOST BEE-BOT BARVY, TVARY, VELIKOST
Prostřednictvím Bee-bota si děti procvičí barvy, tvary, velikost a logické myšlení. Potřebujeme průhlednou podložku 5x4 pole. Cílem úkolu je dojít "OD-PŘES-K" dle plánku, jehož první tvar je startovací pozice Bee-bota. Další varianty zadání: Rozstříhat tvary -v souboru, děti si vylosují dvě karty a úkolem je dojít od jednoho tvaru k druhému NEJKRATŠÍ nebo NEJDELŠÍ cestou. Bee-bot musí projet všechny MALÉ tvary, ale na každém se musí zastavit (opakované programování). Obdobně zadáme - VELKÉ tvary, ČERVENÉ tvary, ZELENÉ tvary, 4 OBDÉLNÍKY, ap. Děti si vylosují 2 karty s tvary- start a cíl. Bee-bot musí dojet od startu k cíli a pozor -COUVÁNÍM zpět! Každou cestu programujeme zvlášť tam, zvlášť couváním zpět. Chytré hlavičky  mohou naplánovat celé najednou. S využitím univerzálně použitelné sady "BEE-BOT KAMPAK DOJDEŠ?" (najdete v mé nabídce) děti cíleně dojdou z bodu A do bodu B- oba pojmenují, určí barvu, tvar, velikost, učitel má kontrolu správnosti. Soubor obsahuje: celkem 15 stran, včetně úvodu 1 strana s rozložením karet s tvary na podložku 3 strany se zadáním -21 úkolů 10 stran s kartami na průhlednou podložku 5x4 pole
UUCZ-241311
Informatika>Matematika>Didaktické hry>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Barvy
40.00