QUIET BOOK od Kocoura 1

Kategorie:
Počet stran:
20
Velikost: 4.72 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
4. 9. 2022
Cena:
70 Kč vč. DPH
Sdílet:

 

V knize se objevují jednoduché úkoly, prostřednictvím kterých se děti učí poznávat barvy – červená, žlutá, modrá a zelená, dále pak barvy duhy, seznámí se se základními geometrickými útvary – čtverec, kruh, obdélník a trojúhelník, získají povědomí o počtu do tří pomocí teček a později i číslic. V knize si mohou složit jednoduché puzzle, půlené obrázky, porovnávat kruhy podle velikosti nebo přiřadit obrázky podle obrysu. Záměrně je kniha laděna do barev – červené, žluté, modré a zelené, aby si je malé děti co nejvíce zafixovaly.

 

Kniha je dotvořena suchými zipy. Manipulací s nimi si děti procvičují jemnou motoriku a také trénují svoji trpělivost.

 

Knihu si můžete vytisknout ve formátech A4 nebo A5. Vhodná jako milý dárek, součástí jsou dvě úvodní strany, kam je možné dopsat věnování.

 

Další produkty od autora Kristýna Blaščíková

82937
Pracovní činnosti
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
Aktivity v pdf pro maličké i trošku větší děti. Prckům po zalaminování a vystřihnutí doplníme samolepícími suchými zipy
70.00 Kč
67370
Grafomotorika
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
PRSTÍKOhrátky jsou zaměřeny na procvičování JEMNÉ MOTORIKY a trénování BAREV u mladších dětí . Děti pomocí svých prstíků
30.00 Kč
23737
Český jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Sešit v podobě pdf tvoří pomyslné trio se Stíracími sešity ČÍSLICE a VELKÁ TISKACÍ PÍSMENA . Stírací sešit má celkem 28
60.00 Kč
29080
Český jazyk
1., 2., Speciální pedagogika
Pexeso
Prostřednictvím aktivit v souboru se žáci učí poznávat a fixovat jednotlivé podoby psacích a tiskacích písmen. Hry vedou
90.00 Kč
QUIET BOOK od Kocoura 1 QUIET BOOK od Kocoura 1
  V knize se objevují jednoduché úkoly, prostřednictvím kterých se děti učí poznávat barvy – červená, žlutá, modrá a zelená, dále pak barvy duhy, seznámí se se základními geometrickými útvary – čtverec, kruh, obdélník a trojúhelník, získají povědomí o počtu do tří pomocí teček a později i číslic. V knize si mohou složit jednoduché puzzle, půlené obrázky, porovnávat kruhy podle velikosti nebo přiřadit obrázky podle obrysu. Záměrně je kniha laděna do barev – červené, žluté, modré a zelené, aby si je malé děti co nejvíce zafixovaly.   Kniha je dotvořena suchými zipy. Manipulací s nimi si děti procvičují jemnou motoriku a také trénují svoji trpělivost.   Knihu si můžete vytisknout ve formátech A4 nebo A5. Vhodná jako milý dárek, součástí jsou dvě úvodní strany, kam je možné dopsat věnování.  
UUCZ-11414
Logopedie>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Speciální pedagogika
70.00