QUIET BOOK od Kocoura 1

Kategorie:
Počet stran:
20
Velikost: 4.72 MB
Typ souboru: zip
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 12. 2023
Sdílet:

Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů z oblasti:

  • Dítě a jeho tělo: rozvoj pohybových schopností a zdokonalování dovedností v oblasti jemné motoriky (koordinace a rozsahu pohybu, koordinace ruky a oka apod.), osvojení si věku přiměřených praktických dovedností
  • Dítě a jeho psychika: posilování přirozených poznávacích citů (zvídavosti, zájmu, radosti z objevování apod.)

 

V knize se objevují jednoduché úkoly, prostřednictvím kterých se děti učí poznávat barvy – červená, žlutá, modrá a zelená, dále pak barvy duhy, seznámí se se základními geometrickými útvary – čtverec, kruh, obdélník a trojúhelník, získají povědomí o počtu do tří pomocí teček a později i číslic. V knize si mohou složit jednoduché puzzle, půlené obrázky, porovnávat kruhy podle velikosti nebo přiřadit obrázky podle obrysu. Záměrně je kniha laděna do barev – červené, žluté, modré a zelené, aby si je malé děti co nejvíce zafixovaly.

 

Kniha je dotvořena suchými zipy. Manipulací s nimi si děti procvičují jemnou motoriku a také trénují svoji trpělivost.

 

Knihu si můžete vytisknout ve formátech A4 nebo A5. Vhodná jako milý dárek, součástí jsou dvě úvodní strany, kam je možné dopsat věnování.

 

Další produkty od autora Kristýna Blaščíková

9626
Český jazyk
1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Soubor pro malé i velké milovníky písmenek v podobě pdf. Prostřednictvím ručně kreslených omalovánek se děti seznámí se
55.00 Kč
24808
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., Speciální pedagogika
Ostatní
Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích
100.00 Kč
35007
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích
65.00 Kč
67370
Grafomotorika
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích
30.00 Kč
QUIET BOOK od Kocoura 1 QUIET BOOK od Kocoura 1
Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů z oblasti: Dítě a jeho tělo: rozvoj pohybových schopností a zdokonalování dovedností v oblasti jemné motoriky (koordinace a rozsahu pohybu, koordinace ruky a oka apod.), osvojení si věku přiměřených praktických dovedností Dítě a jeho psychika: posilování přirozených poznávacích citů (zvídavosti, zájmu, radosti z objevování apod.)  V knize se objevují jednoduché úkoly, prostřednictvím kterých se děti učí poznávat barvy – červená, žlutá, modrá a zelená, dále pak barvy duhy, seznámí se se základními geometrickými útvary – čtverec, kruh, obdélník a trojúhelník, získají povědomí o počtu do tří pomocí teček a později i číslic. V knize si mohou složit jednoduché puzzle, půlené obrázky, porovnávat kruhy podle velikosti nebo přiřadit obrázky podle obrysu. Záměrně je kniha laděna do barev – červené, žluté, modré a zelené, aby si je malé děti co nejvíce zafixovaly.  Kniha je dotvořena suchými zipy. Manipulací s nimi si děti procvičují jemnou motoriku a také trénují svoji trpělivost.  Knihu si můžete vytisknout ve formátech A4 nebo A5. Vhodná jako milý dárek, součástí jsou dvě úvodní strany, kam je možné dopsat věnování. 
UUCZ-11414
Logopedie>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Speciální pedagogika
70.00