Měřítko mapy - generátory testů a pracovní listy

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
31
Velikost: 2.3 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 2. 2023
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

V tomto materiálu získáte 31 stran, na kterých naleznete tři druhy pracovních listů a přehršel testů na procvičení měřítka mapy. Zároveň získáte generátor slovních úloh.

Tento materiál přímo v tomto .pdf obsahuje následující:

  • Úvodní slovo
  • Pracovní list na dopočítání tabulky při znalosti měřítka mapy
  • Tři praktická cvičení na pracovních listech na práci s mapou a měřítkem
  • Šest listů slovních úloh s různými výsledky na použití k otestování znalosti výpočtu reálné vzdálenosti při znalosti vzdálenosti na mapě a měřítka
  • Šest listů slovních úloh s různými výsledky na použití k otestování znalosti výpočtu vzdálenosti na mapě při znalosti vzdálenosti dvou bodů v realitě a měřítka mapy.
  • Šest listů slovních úloh k výpočtu měřítka mapy při znalosti reálné vzdálenosti a vzdálenosti na mapě ve verzích A a B na jednom listu.
  • Šest listů slovních úloh kombinující předešlé.

Zároveň je k tomuto dokumentu přidělen také excelovský soubor, ve kterém naleznete generátory testů. Získáte tedy neomezené množství materiálu. Nicméně pokud používáte starší excel, nebudou tyto soubory správně fungovat. 

Další produkty od autora Jan Bratt

247742
Matematika
2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál, který se zaměřuje na procvičení početních operací zábavnou formou osmisměrek. Získáte dva dokumenty. První
25.00 Kč
184223
Matematika
4., 5., 6.
Pracovní listy
Získáte matematický obrázek, který žáci mohou rozluštit tak, že vypočítají příklady. Tyto příklady jim dají výsledky
29.00 Kč
163947
Fyzika
4., 5., 6., 7.
Testy a písemky
V tomto materiálu naleznete 14 dokumentů v MS excel, které po otevření vygenerují nové tabulky, řetězy, či hvězdy
29.00 Kč
126013
Matematika
7., 8., 9.
Testy a písemky
Generátory desetiminutovek při každém otevření vytvoří nový test, ve kterém získáte jak zcela nové zadání, tak i správné
29.00 Kč
Měřítko mapy - generátory testů a pracovní listy Měřítko mapy - generátory testů a pracovní listy
V tomto materiálu získáte 31 stran, na kterých naleznete tři druhy pracovních listů a přehršel testů na procvičení měřítka mapy. Zároveň získáte generátor slovních úloh. Tento materiál přímo v tomto .pdf obsahuje následující: Úvodní slovo Pracovní list na dopočítání tabulky při znalosti měřítka mapy Tři praktická cvičení na pracovních listech na práci s mapou a měřítkem Šest listů slovních úloh s různými výsledky na použití k otestování znalosti výpočtu reálné vzdálenosti při znalosti vzdálenosti na mapě a měřítka Šest listů slovních úloh s různými výsledky na použití k otestování znalosti výpočtu vzdálenosti na mapě při znalosti vzdálenosti dvou bodů v realitě a měřítka mapy. Šest listů slovních úloh k výpočtu měřítka mapy při znalosti reálné vzdálenosti a vzdálenosti na mapě ve verzích A a B na jednom listu. Šest listů slovních úloh kombinující předešlé. Zároveň je k tomuto dokumentu přidělen také excelovský soubor, ve kterém naleznete generátory testů. Získáte tedy neomezené množství materiálu. Nicméně pokud používáte starší excel, nebudou tyto soubory správně fungovat. 
UUCZ-256481
Matematika>Zeměpis>Pracovní listy>Testy a písemky>7.>8.
40.00