Statistika - pracovní listy

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
7
Velikost: 296.98 KB
Typ souboru: zip
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
18. 9. 2022
Sdílet:

Koupí získáte generátory pracovních listů na statistiku. Testování četností, průměrů, mediánů, modů, sloupcových, spojnicových a koláčových grafů a zároveň kontingenčních tabulek. Celkově je k dispozici 7 typů pracovních listů, viz video.

1. Statistika - Generátory pracovních listů - YouTube

Koupí tohoto materiálu získáte několik dokumentů, které jsou zaneseny do jednoho souboru v ms excel. Zároveň získáváte dokument v .pdf, ve kterém jsou absolutně stejné pracovní listy, jen se negenerují. V dokumentech naleznete 7 druhů pracovních listů, které je možné rozdělit do čtyř kategorií:

-       Kontingenční tabulky

-       Sloupcové grafy

-       Spojnicové grafy

-       Koláčové grafy

Jedná se tedy o materiály, které slouží k uchopení, trénování a pochopení základů statistiky, které se probírají na středních školách, případně na základních školách v deváté třídě. Žáci si na pracovních listech vyzkouší jak tvorbu grafů, tak dopočítání tabulek (relativních četností, kumulativních četností) a vytvoření kontingenčních tabulek na základě dat. Materiály jsou v MS excel kvůli tomu, že získáváte generátory materiálů, takže získáte nekonečné množství pracovních listů. 

Další produkty od autora Jan Bratt

265788
Matematika
7., 8.
Pracovní listy
V tomto dokumentu naleznete pracovní list na určování úměrnosti. Poté je zde pracovní list, který je zaměřen na tvorbu
39.00 Kč
247742
Matematika
2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál, který se zaměřuje na procvičení početních operací zábavnou formou osmisměrek. Získáte dva dokumenty. První
25.00 Kč
268035
Matematika
2., 3.
Didaktické hry
V tomto dokumentu získáte materiály na procvičení násobilky od násobení číslem dva do dvanácti. Na každém listu získáte
30.00 Kč
248549
Matematika
2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Čtyřsměrky na procvičení násobilky 2 až 9 při násobení čísly od 1 do 10 a od 1 do 15. Čtyřsměrky je možné použít pro
49.00 Kč
Statistika - pracovní listy Statistika - pracovní listy
Koupí získáte generátory pracovních listů na statistiku. Testování četností, průměrů, mediánů, modů, sloupcových, spojnicových a koláčových grafů a zároveň kontingenčních tabulek. Celkově je k dispozici 7 typů pracovních listů, viz video. 1. Statistika - Generátory pracovních listů - YouTube Koupí tohoto materiálu získáte několik dokumentů, které jsou zaneseny do jednoho souboru v ms excel. Zároveň získáváte dokument v .pdf, ve kterém jsou absolutně stejné pracovní listy, jen se negenerují. V dokumentech naleznete 7 druhů pracovních listů, které je možné rozdělit do čtyř kategorií: -       Kontingenční tabulky -       Sloupcové grafy -       Spojnicové grafy -       Koláčové grafy Jedná se tedy o materiály, které slouží k uchopení, trénování a pochopení základů statistiky, které se probírají na středních školách, případně na základních školách v deváté třídě. Žáci si na pracovních listech vyzkouší jak tvorbu grafů, tak dopočítání tabulek (relativních četností, kumulativních četností) a vytvoření kontingenčních tabulek na základě dat. Materiály jsou v MS excel kvůli tomu, že získáváte generátory materiálů, takže získáte nekonečné množství pracovních listů. 
UUCZ-181776
Matematika>Pracovní listy>9.>SŠ
29.00