Statistika - pracovní listy

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
7
Velikost: 296.98 KB
Prodávající:
Nahráno: 18. 9. 2022
Upraveno: 18. 9. 2022
Cena:
29 Kč vč. DPH

Koupí získáte generátory pracovních listů na statistiku. Testování četností, průměrů, mediánů, modů, sloupcových, spojnicových a koláčových grafů a zároveň kontingenčních tabulek. Celkově je k dispozici 7 typů pracovních listů, viz video.

1. Statistika - Generátory pracovních listů - YouTube

Koupí tohoto materiálu získáte několik dokumentů, které jsou zaneseny do jednoho souboru v ms excel. Zároveň získáváte dokument v .pdf, ve kterém jsou absolutně stejné pracovní listy, jen se negenerují. V dokumentech naleznete 7 druhů pracovních listů, které je možné rozdělit do čtyř kategorií:

-       Kontingenční tabulky

-       Sloupcové grafy

-       Spojnicové grafy

-       Koláčové grafy

Jedná se tedy o materiály, které slouží k uchopení, trénování a pochopení základů statistiky, které se probírají na středních školách, případně na základních školách v deváté třídě. Žáci si na pracovních listech vyzkouší jak tvorbu grafů, tak dopočítání tabulek (relativních četností, kumulativních četností) a vytvoření kontingenčních tabulek na základě dat. Materiály jsou v MS excel kvůli tomu, že získáváte generátory materiálů, takže získáte nekonečné množství pracovních listů. 

Další produkty od autora Jan Bratt

188002
Matematika
7., 8.
Testy a písemky
7. pdf dokumentů obsahujících grafické materiály pro ukotvení znalostí sčítání, odčítání a násobení celých čísel a
25.00 Kč
177577
Matematika
4., 5., 6.
Pracovní listy
Máte před sebou materiály obsahující odečtové čtyřlístky, které se vyplňují tak, že žák postupuje z lístků po šipce a
29.00 Kč
177939
Matematika
8., 9.
Pracovní listy
Koupí tohoto materiálu jste získali několik dokumentů, které jsou zaneseny do souboru v MS excel a pěti .pdf. Na prvním
29.00 Kč
177475
Matematika
7., 8., 9.
Testy a písemky
Získáte dokument v MS Excel, který při každém otevření vygeneruje novou sadu testů, čímž získáte nekonečné množství
29.00 Kč
Statistika - pracovní listy Statistika - pracovní listy
Koupí získáte generátory pracovních listů na statistiku. Testování četností, průměrů, mediánů, modů, sloupcových, spojnicových a koláčových grafů a zároveň kontingenčních tabulek. Celkově je k dispozici 7 typů pracovních listů, viz video. 1. Statistika - Generátory pracovních listů - YouTube Koupí tohoto materiálu získáte několik dokumentů, které jsou zaneseny do jednoho souboru v ms excel. Zároveň získáváte dokument v .pdf, ve kterém jsou absolutně stejné pracovní listy, jen se negenerují. V dokumentech naleznete 7 druhů pracovních listů, které je možné rozdělit do čtyř kategorií: -       Kontingenční tabulky -       Sloupcové grafy -       Spojnicové grafy -       Koláčové grafy Jedná se tedy o materiály, které slouží k uchopení, trénování a pochopení základů statistiky, které se probírají na středních školách, případně na základních školách v deváté třídě. Žáci si na pracovních listech vyzkouší jak tvorbu grafů, tak dopočítání tabulek (relativních četností, kumulativních četností) a vytvoření kontingenčních tabulek na základě dat. Materiály jsou v MS excel kvůli tomu, že získáváte generátory materiálů, takže získáte nekonečné množství pracovních listů. 
UUCZ-181776
Matematika>Pracovní listy>9.>SŠ
29.00