Stavby z krychlí II.

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
6
Velikost: 1.16 MB
Typ souboru: zip
Prodávající Tereza Vítková
Nahráno:
Naposledy upraveno:
21. 6. 2022
Sdílet:

Najdi stavbu, kterou si myslím podle zadaných indicií - propojení matematiky se čtením s porozuměním.

Materiál obsahuje 12 karet ve velikosti A5, Každá karta má 6 staveb a 3 indicie. Po přečtení postupně vyřazujeme stavby, které nesplňují zadaná kritéria. Na závěr zbyde pouze jedna, která odpovídá popisu.

V textu je záměrně někdy psaná číslice textem a někde číslicí.

Další produkty od autora Tereza Vítková

139033
Matematika
1.
Ostatní
Materiál obsahuje 4 aktivity: 30 hadů s konečným výsledkem pro lepší kontrolu 40 sčítacích čtverců - příklady se musí
66.00 Kč
293405
Anglický jazyk
3., 4., 5., 6.
Pracovní listy
Materiál vhodný do hodin anglického jazyka, nejen ke dni země, ale i k ochraně přírody a ekologii. Materiál obsahuje: 26
50.00 Kč
157183
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Kufr na vzpomínky z cest a nejen z prázdnin. Místo pro zaznamenání si informací, zážitků, ochutnávek apod. Lze využít i
40.00 Kč
420123
Informatika
1.
Ostatní
Materiál obsahuje: herní plochu, kde je 30 polí s obrázky 48 karet s úrovní šipkového zápisu 1 + správné řešení (jsou 4
45.00 Kč
Stavby z krychlí II. Stavby z krychlí II.
Najdi stavbu, kterou si myslím podle zadaných indicií - propojení matematiky se čtením s porozuměním. Materiál obsahuje 12 karet ve velikosti A5, Každá karta má 6 staveb a 3 indicie. Po přečtení postupně vyřazujeme stavby, které nesplňují zadaná kritéria. Na závěr zbyde pouze jedna, která odpovídá popisu. V textu je záměrně někdy psaná číslice textem a někde číslicí.
UUCZ-123814
Matematika>Ostatní>2.>3.
40.00