Trimino - Geometrické tvary a tělesa

Kategorie:
Počet stran:
7
Velikost: 1.1 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 3. 2024
Sdílet:

Oblíbená didaktická hra pro malé i velké školáky a předškoláky je tady! Tentokrát zabrousíme trochu do matematiky a zopakujeme si základní geometrické tvary a tělesa.

Primárně je materiál určený jako didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi výukovými aktivitami. Lze jej také využít o přestávce jako volnou hru žáků.

Hra obsahuje dvě verze obtížnosti, aby si sám učitel mohl určit, jakou obtížnost zvolí dle úrovně jeho žáků – verze „light“, která obsahuje pouze obrázky a verze „medium“, která spojuje obrázky se slovy či slovními spojeními.

Organizačně ho lze využít nejen pro skupinovou práci žáků, ale doporučuji hru využít také jako frontální práci celé třídy, práci dvojic či jednotlivců. Ideální je Trimino využít buď jako rychlou aktivitu při volné chvilce v hodině, nebo jako projekt delšího časového úseku, kdy aktivita nekončí jenom jeho složením, ale hotový tvar se využívá pro další výukové činnosti.

OBSAH:

  • Karty pro hru Trimino ve 2 verzích obtížnosti na téma „Tvary a tělesa“:
  1. Light verze – obsahuje pouze obrázky
  2. Medium verze – obsahuje obrázky a slova/slovní spojení
  • Titulní obrázek ve 2 velikostech
  • Kompletní učitelská metodika

Další produkty od autora VioletCherry - Šárka Borkovcová

62203
Matematika
1., 2.
Didaktické hry
Materiál obsahuje kompletní sadu příkladů na sčítání a odčítání do 20 bez přechodu základu deset. Celkem se jedná o 132
39.00 Kč
62204
Matematika
1., 2.
Didaktické hry
Materiál obsahuje kompletní sadu příkladů na sčítání a odčítání do 20 s přechodem základu deset. Celkem se jedná o 81
39.00 Kč
187151
Přírodověda
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Postřehovky
Pojďte se bát! Maxi Dablík v Halloweenské verzi je tu! Maxi Dablík je vzdělávací didaktická hra do vyučovací hodiny pro
65.00 Kč
62214
Matematika
2., 3.
Didaktické hry
Materiál obsahuje kompletní sadu příkladů na sčítání a odčítání do 100 s přechodem přes základ deset. Celkem se jedná o
39.00 Kč
Trimino - Geometrické tvary a tělesa Trimino - Geometrické tvary a tělesa
Oblíbená didaktická hra pro malé i velké školáky a předškoláky je tady! Tentokrát zabrousíme trochu do matematiky a zopakujeme si základní geometrické tvary a tělesa. Primárně je materiál určený jako didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi výukovými aktivitami. Lze jej také využít o přestávce jako volnou hru žáků. Hra obsahuje dvě verze obtížnosti, aby si sám učitel mohl určit, jakou obtížnost zvolí dle úrovně jeho žáků – verze „light“, která obsahuje pouze obrázky a verze „medium“, která spojuje obrázky se slovy či slovními spojeními. Organizačně ho lze využít nejen pro skupinovou práci žáků, ale doporučuji hru využít také jako frontální práci celé třídy, práci dvojic či jednotlivců. Ideální je Trimino využít buď jako rychlou aktivitu při volné chvilce v hodině, nebo jako projekt delšího časového úseku, kdy aktivita nekončí jenom jeho složením, ale hotový tvar se využívá pro další výukové činnosti. OBSAH: Karty pro hru Trimino ve 2 verzích obtížnosti na téma „Tvary a tělesa“: Light verze – obsahuje pouze obrázky Medium verze – obsahuje obrázky a slova/slovní spojení Titulní obrázek ve 2 velikostech Kompletní učitelská metodika
UUCZ-250962
Matematika>Nezařazené k předmětu>Skládačky>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ
38.99