Trimino - Geometrické tvary a tělesa

Kategorie:
Počet stran:
7
Velikost: 1.1 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 3. 2023
Cena:
39 Kč vč. DPH
Sdílet:

Oblíbená didaktická hra pro malé i velké školáky a předškoláky je tady! Tentokrát zabrousíme trochu do matematiky a zopakujeme si základní geometrické tvary a tělesa.

Primárně je materiál určený jako didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi výukovými aktivitami. Lze jej také využít o přestávce jako volnou hru žáků.

Hra obsahuje dvě verze obtížnosti, aby si sám učitel mohl určit, jakou obtížnost zvolí dle úrovně jeho žáků – verze „light“, která obsahuje pouze obrázky a verze „medium“, která spojuje obrázky se slovy či slovními spojeními.

Organizačně ho lze využít nejen pro skupinovou práci žáků, ale doporučuji hru využít také jako frontální práci celé třídy, práci dvojic či jednotlivců. Ideální je Trimino využít buď jako rychlou aktivitu při volné chvilce v hodině, nebo jako projekt delšího časového úseku, kdy aktivita nekončí jenom jeho složením, ale hotový tvar se využívá pro další výukové činnosti.

OBSAH:

  • Karty pro hru Trimino ve 2 verzích obtížnosti na téma „Tvary a tělesa“:
  1. Light verze – obsahuje pouze obrázky
  2. Medium verze – obsahuje obrázky a slova/slovní spojení
  • Titulní obrázek ve 2 velikostech
  • Kompletní učitelská metodika

Další produkty od autora VioletCherry - Šárka Borkovcová

271049
Hudební výchova
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál je primárně určený jako didaktický a výukový materiál pro osvojení si, procvičení a fixaci poznatků na téma
100.00 Kč
62217
Matematika
1.
Didaktické hry
Materiál je určený jako didaktické kartičky pro procvičení a fixaci řešení slovních úloh 0-10. Lze ho využít přímo ve
50.00 Kč
120225
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál je primárně určený jako didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci
50.00 Kč
109518
Přírodověda
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál je primárně určený jako didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci
50.00 Kč
Trimino - Geometrické tvary a tělesa Trimino - Geometrické tvary a tělesa
Oblíbená didaktická hra pro malé i velké školáky a předškoláky je tady! Tentokrát zabrousíme trochu do matematiky a zopakujeme si základní geometrické tvary a tělesa. Primárně je materiál určený jako didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi výukovými aktivitami. Lze jej také využít o přestávce jako volnou hru žáků. Hra obsahuje dvě verze obtížnosti, aby si sám učitel mohl určit, jakou obtížnost zvolí dle úrovně jeho žáků – verze „light“, která obsahuje pouze obrázky a verze „medium“, která spojuje obrázky se slovy či slovními spojeními. Organizačně ho lze využít nejen pro skupinovou práci žáků, ale doporučuji hru využít také jako frontální práci celé třídy, práci dvojic či jednotlivců. Ideální je Trimino využít buď jako rychlou aktivitu při volné chvilce v hodině, nebo jako projekt delšího časového úseku, kdy aktivita nekončí jenom jeho složením, ale hotový tvar se využívá pro další výukové činnosti. OBSAH: Karty pro hru Trimino ve 2 verzích obtížnosti na téma „Tvary a tělesa“: Light verze – obsahuje pouze obrázky Medium verze – obsahuje obrázky a slova/slovní spojení Titulní obrázek ve 2 velikostech Kompletní učitelská metodika
UUCZ-250962
Matematika>Nezařazené k předmětu>Skládačky>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ
38.99