Trimino - Dopravní prostředky

Kategorie:
Počet stran:
7
Velikost: 1.23 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 3. 2023
Cena:
39 Kč vč. DPH
Sdílet:

Oblíbená didaktická hra pro malé i velké školáky a předškoláky je tady! Tentokrát je zaměřená na poznávání a rozlišování dopravních prostředků.

Primárně je materiál určený jako didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi výukovými aktivitami. Lze jej také využít o přestávce jako volnou hru žáků.

Hra obsahuje dvě verze obtížnosti, aby si sám učitel mohl určit, jakou obtížnost zvolí dle úrovně jeho žáků – verze „light“, která obsahuje pouze obrázky a verze „medium“, která spojuje obrázky se slovy či slovními spojeními.

Organizačně ho lze využít nejen pro skupinovou práci žáků, ale doporučuji hru využít také jako frontální práci celé třídy, práci dvojic či jednotlivců. Ideální je Trimino využít buď jako rychlou aktivitu při volné chvilce v hodině, nebo jako projekt delšího časového úseku, kdy aktivita nekončí jenom jeho složením, ale hotový tvar se využívá pro další výukové činnosti.

OBSAH:

  • Karty pro hru Trimino ve 2 verzích obtížnosti na téma „Doprava“:
  1. Light verze – obsahuje pouze obrázky
  2. Medium verze – obsahuje obrázky a slova/slovní spojení
  • Titulní obrázek ve 2 velikostech
  • Kompletní učitelská metodika

Další produkty od autora VioletCherry - Šárka Borkovcová

250967
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Hurá do ZOO! Oblíbená didaktická hra pro malé i velké školáky a předškoláky je tady! Tentokrát půjdeme na návštěvu do
39.00 Kč
158711
Matematika
2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Postřehovky
Materiál je primárně určený jako didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci
50.00 Kč
324881
Český jazyk
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Kartičky do výuky jsou tentokrát zaměřené na vyjmenovaná a příbuzná slova. Šestý díl je věnovaný slovům po V, kdy každé
50.00 Kč
276354
Vlastivěda
5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Testy a písemky
Závěrečný díl oblíbené série je tu! Získáváte tím kompletní materiály pro výuku přírodovědy a vlastivědy žáků ve 4. a 5
225.00 Kč
Trimino - Dopravní prostředky Trimino - Dopravní prostředky
Oblíbená didaktická hra pro malé i velké školáky a předškoláky je tady! Tentokrát je zaměřená na poznávání a rozlišování dopravních prostředků. Primárně je materiál určený jako didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi výukovými aktivitami. Lze jej také využít o přestávce jako volnou hru žáků. Hra obsahuje dvě verze obtížnosti, aby si sám učitel mohl určit, jakou obtížnost zvolí dle úrovně jeho žáků – verze „light“, která obsahuje pouze obrázky a verze „medium“, která spojuje obrázky se slovy či slovními spojeními. Organizačně ho lze využít nejen pro skupinovou práci žáků, ale doporučuji hru využít také jako frontální práci celé třídy, práci dvojic či jednotlivců. Ideální je Trimino využít buď jako rychlou aktivitu při volné chvilce v hodině, nebo jako projekt delšího časového úseku, kdy aktivita nekončí jenom jeho složením, ale hotový tvar se využívá pro další výukové činnosti. OBSAH: Karty pro hru Trimino ve 2 verzích obtížnosti na téma „Doprava“: Light verze – obsahuje pouze obrázky Medium verze – obsahuje obrázky a slova/slovní spojení Titulní obrázek ve 2 velikostech Kompletní učitelská metodika
UUCZ-250954
Nezařazené k předmětu>Skládačky>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Dopravní prostředky
39.00