Trimino - ZOO

Kategorie:
Počet stran:
7
Velikost: 1.4 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 3. 2023
Cena:
39 Kč vč. DPH
Sdílet:

Hurá do ZOO! Oblíbená didaktická hra pro malé i velké školáky a předškoláky je tady! Tentokrát půjdeme na návštěvu do zoologické zahrady.

Primárně je materiál určený jako didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi výukovými aktivitami. Lze jej také využít o přestávce jako volnou hru žáků.

Hra obsahuje dvě verze obtížnosti, aby si sám učitel mohl určit, jakou obtížnost zvolí dle úrovně jeho žáků – verze „light“, která obsahuje pouze obrázky a verze „medium“, která spojuje obrázky se slovy či slovními spojeními.

Organizačně ho lze využít nejen pro skupinovou práci žáků, ale doporučuji hru využít také jako frontální práci celé třídy, práci dvojic či jednotlivců. Ideální je Trimino využít buď jako rychlou aktivitu při volné chvilce v hodině, nebo jako projekt delšího časového úseku, kdy aktivita nekončí jenom jeho složením, ale hotový tvar se využívá pro další výukové činnosti.

OBSAH:

  • Karty pro hru Trimino ve 2 verzích obtížnosti na téma „ZOO“:
  1. Light verze – obsahuje pouze obrázky
  2. Medium verze – obsahuje obrázky a slova/slovní spojení
  • Titulní obrázek ve 2 velikostech
  • Kompletní učitelská metodika

Další produkty od autora VioletCherry - Šárka Borkovcová

310822
Prvouka
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Postřehovky
Druhý ze série Dablíků zaměřených na poznávání hodin je tu. Zaměřený je na základní analogové hodiny, kdy ručičky
50.00 Kč
62204
Matematika
1., 2.
Didaktické hry
Materiál obsahuje kompletní sadu příkladů na sčítání a odčítání do 20 s přechodem základu deset. Celkem se jedná o 81
39.00 Kč
62210
Matematika
2., 3.
Didaktické hry
Materiál obsahuje kompletní sadu příkladů na dělení v oboru malé násobilky 0-10. Celkem se jedná o 121 příkladů na
39.00 Kč
384407
Prvouka
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Druhý díl nové rodinky demonstračních karet je tu a přináší vám detailní vhled do chování a činností ve třídě a ve škole
65.00 Kč
Trimino - ZOO Trimino - ZOO
Hurá do ZOO! Oblíbená didaktická hra pro malé i velké školáky a předškoláky je tady! Tentokrát půjdeme na návštěvu do zoologické zahrady. Primárně je materiál určený jako didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi výukovými aktivitami. Lze jej také využít o přestávce jako volnou hru žáků. Hra obsahuje dvě verze obtížnosti, aby si sám učitel mohl určit, jakou obtížnost zvolí dle úrovně jeho žáků – verze „light“, která obsahuje pouze obrázky a verze „medium“, která spojuje obrázky se slovy či slovními spojeními. Organizačně ho lze využít nejen pro skupinovou práci žáků, ale doporučuji hru využít také jako frontální práci celé třídy, práci dvojic či jednotlivců. Ideální je Trimino využít buď jako rychlou aktivitu při volné chvilce v hodině, nebo jako projekt delšího časového úseku, kdy aktivita nekončí jenom jeho složením, ale hotový tvar se využívá pro další výukové činnosti. OBSAH: Karty pro hru Trimino ve 2 verzích obtížnosti na téma „ZOO“: Light verze – obsahuje pouze obrázky Medium verze – obsahuje obrázky a slova/slovní spojení Titulní obrázek ve 2 velikostech Kompletní učitelská metodika
UUCZ-250967
Prvouka>Nezařazené k předmětu>Skládačky>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Živočichové
39.00