Trimino - Barvy

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
7
Velikost: 1.32 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 3. 2023
Cena:
39 Kč vč. DPH
Sdílet:

Oblíbená didaktická hra pro malé i velké školáky a předškoláky je tady! Tentokrát je zaměřená na poznávání a rozlišování základních barev.

Primárně je materiál určený jako didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi výukovými aktivitami. Lze jej také využít o přestávce jako volnou hru žáků.

Hra obsahuje dvě verze obtížnosti, aby si sám učitel mohl určit, jakou obtížnost zvolí dle úrovně jeho žáků – verze „light“, která obsahuje pouze obrázky a verze „medium“, která spojuje obrázky se slovy či slovními spojeními.

Organizačně ho lze využít nejen pro skupinovou práci žáků, ale doporučuji hru využít také jako frontální práci celé třídy, práci dvojic či jednotlivců. Ideální je Trimino využít buď jako rychlou aktivitu při volné chvilce v hodině, nebo jako projekt delšího časového úseku, kdy aktivita nekončí jenom jeho složením, ale hotový tvar se využívá pro další výukové činnosti.

OBSAH:

  • Karty pro hru Trimino ve 2 verzích obtížnosti na téma „Barvy“:
  1. Light verze – obsahuje pouze obrázky
  2. Medium verze – obsahuje obrázky a slova/slovní spojení
  • Titulní obrázek ve 2 velikostech
  • Kompletní učitelská metodika

Další produkty od autora VioletCherry - Šárka Borkovcová

320274
Český jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Závěrečný díl čtenářského čtyřlístku zaměřeného na roční období je zde! Jako poslední se ve školním roce věnujeme létu
55.00 Kč
314790
Matematika
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Druhá ze série výukových kartiček zaměřených na násobilku je tu! Věnovaná je násobilce od 6 do 10, kdy každá z nich má
50.00 Kč
62220
Matematika - geometrie
1., 2.
Celoroční tematická hra
Materiál je určený jako didaktický a výukový materiál pro procvičení a fixaci rovinné orientace v 1. ročníku v
111.00 Kč
314814
Matematika
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Právě se vám otevírají dveře do kompletní série výukových kartiček z matematiky a geometrie, které využijete nejen na
330.00 Kč
Trimino - Barvy Trimino - Barvy
Oblíbená didaktická hra pro malé i velké školáky a předškoláky je tady! Tentokrát je zaměřená na poznávání a rozlišování základních barev. Primárně je materiál určený jako didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi výukovými aktivitami. Lze jej také využít o přestávce jako volnou hru žáků. Hra obsahuje dvě verze obtížnosti, aby si sám učitel mohl určit, jakou obtížnost zvolí dle úrovně jeho žáků – verze „light“, která obsahuje pouze obrázky a verze „medium“, která spojuje obrázky se slovy či slovními spojeními. Organizačně ho lze využít nejen pro skupinovou práci žáků, ale doporučuji hru využít také jako frontální práci celé třídy, práci dvojic či jednotlivců. Ideální je Trimino využít buď jako rychlou aktivitu při volné chvilce v hodině, nebo jako projekt delšího časového úseku, kdy aktivita nekončí jenom jeho složením, ale hotový tvar se využívá pro další výukové činnosti. OBSAH: Karty pro hru Trimino ve 2 verzích obtížnosti na téma „Barvy“: Light verze – obsahuje pouze obrázky Medium verze – obsahuje obrázky a slova/slovní spojení Titulní obrázek ve 2 velikostech Kompletní učitelská metodika
UUCZ-250945
Nezařazené k předmětu>Skládačky>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Barvy
39.00