Hrátky s plastelínou - VZORY

Předmět:
Pracovní činnosti, Nezařazené k předmětu
Ročník:
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Kategorie:
Ostatní
Počet stran:
34
Velikost: 41.08 MB
Nahráno: 31. 10. 2022
Upraveno: 31. 10. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH

Děti práci s plastelínou milují - vedle zábavy pomáhají tyto podložky rozvíjet:

  • jemnou motoriku
  • schopnost ovládat koordinaci ruky a oka
  • zrakové vnímání (barvy, tvary, velikosti)
  • slovní zásobu (tato sada není tematicky zaměřená, ale děti si mohou procvičit názvy barev a pojmy jako např. rovný, delší atd.)

Podložky je potřeba zalaminovat, ať je můžete používat opakovaně (děti modelují přímo na nich). Vše je ve velikosti A4 (menší podložky získáme tiskem 2 stránek na list). Černobílé šablony na A4 lze využít i k dalšímu tvoření (děti mohou obrázky vybarvit nebo je místo plastelíny vyplnit např. natrhaným papírem - útržky či zmačkanými kuličkami, vytečkovat prstovou barvou, polepit přírodním materiálem atd.)

TIP: modelování je vhodná činnost při adaptaci dítěte

Tato sada obsahuje různé grafomotorické prvky jako např. krátké a dlouhé rovné čáry, oblouky, vlnky, cik cak čáry, spirály atd.. Každý prvek má svou podložku, na které je znázorněn šestkrát. Součástí jsou i podložky, na kterých jsou prvky v různých kombinacích.

Můžete se těšit celkem na 15 podložek v barevné i černobílé variantě.

 

PŘEJI HODNĚ ZÁBAVY A SPOKOJENÝCH DĚTÍ! :)

Hrátky s plastelínou - VZORY Hrátky s plastelínou - VZORY
Děti práci s plastelínou milují - vedle zábavy pomáhají tyto podložky rozvíjet: jemnou motoriku schopnost ovládat koordinaci ruky a oka zrakové vnímání (barvy, tvary, velikosti) slovní zásobu (tato sada není tematicky zaměřená, ale děti si mohou procvičit názvy barev a pojmy jako např. rovný, delší atd.) Podložky je potřeba zalaminovat, ať je můžete používat opakovaně (děti modelují přímo na nich). Vše je ve velikosti A4 (menší podložky získáme tiskem 2 stránek na list). Černobílé šablony na A4 lze využít i k dalšímu tvoření (děti mohou obrázky vybarvit nebo je místo plastelíny vyplnit např. natrhaným papírem - útržky či zmačkanými kuličkami, vytečkovat prstovou barvou, polepit přírodním materiálem atd.) TIP: modelování je vhodná činnost při adaptaci dítěte Tato sada obsahuje různé grafomotorické prvky jako např. krátké a dlouhé rovné čáry, oblouky, vlnky, cik cak čáry, spirály atd.. Každý prvek má svou podložku, na které je znázorněn šestkrát. Součástí jsou i podložky, na kterých jsou prvky v různých kombinacích. Můžete se těšit celkem na 15 podložek v barevné i černobílé variantě.   PŘEJI HODNĚ ZÁBAVY A SPOKOJENÝCH DĚTÍ! :)
205855
Pracovní činnosti>Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci
35.00