Hádej, co jsem! Státy Evropy II.

Předmět:
Ročník:
7., 8., 9.
Kategorie:
Počet stran:
19
Velikost: 23.31 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 6. 2022
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

V PowerPoint hře je úkolem žáků dle zobrazujících se nápověd i obrázků a postupně se odkrývajících částí vlajky poznat, o jaký stát se jedná. Hra je pokračováním Hádej, co jsem! Státy Evropy.

Prostřednictvím postupného odkrývání částí vlajky, ale i textových a obrazových indicií je úkolem žáků coby soutěžících poznávat evropské státy.

Žáci si v soutěži procvičí a rozšíří své znalosti ze zeměpisu, ale zároveň budou muset zohlednit i taktiku, a sice zdali se pustit do riskantnější a tím pádem lépe bodované hry nebo hrát "na jistotu" a odpovídat až poté, co se jim odkryje celý obrázek a všechny nápovědy.

Hru lze využít na hodinách zeměpisu, zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

80517
Český jazyk
4., 5.
Didaktické hry
S blížícím se předvánočním obdobím jsem si pro Vás připravil sérii her s vánočními motivy. Z vlastní zkušenosti vím, jak
30.00 Kč
99737
Chemie
5., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodních věd, kdy
35.00 Kč
225675
Biologie
7., 8.
Didaktické hry
Žáci si v soutěži procvičí a rozšíří své znalosti z přírodopisu, ale zároveň budou muset zohlednit i taktiku, a sice
40.00 Kč
116792
Český jazyk
4., 5.
Didaktické hry
Vězení ve strašidelném hradu, jenž obývá čarodějnice se svými netopýry. Že to nemůže být horší? A co kdyby byli v cele
45.00 Kč
Hádej, co jsem! Státy Evropy II. Hádej, co jsem! Státy Evropy II.
V PowerPoint hře je úkolem žáků dle zobrazujících se nápověd i obrázků a postupně se odkrývajících částí vlajky poznat, o jaký stát se jedná. Hra je pokračováním Hádej, co jsem! Státy Evropy. Prostřednictvím postupného odkrývání částí vlajky, ale i textových a obrazových indicií je úkolem žáků coby soutěžících poznávat evropské státy. Žáci si v soutěži procvičí a rozšíří své znalosti ze zeměpisu, ale zároveň budou muset zohlednit i taktiku, a sice zdali se pustit do riskantnější a tím pádem lépe bodované hry nebo hrát "na jistotu" a odpovídat až poté, co se jim odkryje celý obrázek a všechny nápovědy. Hru lze využít na hodinách zeměpisu, zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-41442
Zeměpis>Didaktické hry>7.>8.>9.
40.00