Kartičky pana Tučíka - NUMBERS/ČÍSLA

Počet stran:
22
Velikost: 36.05 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 11. 2022
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

Osobně využívám tyto roztomilé kartičky k rychlému procvičení základních i řadových číslovek v hodinách AJ (stejným způsobem můžete procvičit i české názvy) při společné práci v kruhu (děti si po směru hodinových ručiček kartičky postupně losují a pojmenovávají – pokud se povede, kartičku si ponechají a na konci určíme vítěze). Losovačky děti baví a pan Tučík je náš oblíbenec, který děti doprovází při spoustě dalších činností.

Jelikož tato aktivita není časově náročná (ani příprava kartiček), můžete ji zařadit kdykoliv během výuky – v hodině AJ klidně na začátek pro rozehřátí, během ní (třeba pro odreagování mezi psacími nebo náročnějšími činnostmi) či na konec, když vám zbyde chvilka.

Možností, jak kartičky využít, je více – děti mohou zapisovat čísla na tabuli, skládat do řady podle posloupnosti, nebo třídit na lichá a sudá čísla. V případě přípravy dvojitého množství si můžete zahrát minipexeso nebo k sobě přiřazovat stejné kartičky.

TIP: děti si mohou vedle čísel procvičit i názvy barev

OBSAH:

  • číslice 0-100 (s popiskem NUMBERS v pravém dolním rohu kartičky)
  • číslice 0-100 (s popiskem ČÍSLA v pravém dolním rohu kartičky)

PŘÍPRAVA:
Zvolte anglickou nebo českou variantu, vytiskněte, zalaminujte (kvůli delší životnosti a lepší manipulaci) a nařežte/nastříhejte na jednotlivé kartičky.

PŘEJI HODNĚ SPOKOJENÝCH DĚTÍ! :)

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

230857
Pracovní činnosti
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Ostatní
Děti práci s plastelínou milují - vedle zábavy pomáhají tyto podložky rozvíjet: jemnou motoriku schopnost ovládat
35.00 Kč
6050
Anglický jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Veselé a zábavné představovací pracovní listy vhodné k seznámení na začátku šk. roku (v hodinách AJ a v anglické školce)
55.00 Kč
192752
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Skvělá hra k procvičení psané formy slov v angličtině. Děti ji milují! :) NÁVOD: Po třídě či chodbě rozmístěte
45.00 Kč
76133
Nezařazené k předmětu
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Adventní kalendář nesmí chybět v žádné třídě - pokud ho ještě nemáte nebo je ten starý již okoukaný, tak vám možná udělá
35.00 Kč
Kartičky pana Tučíka - NUMBERS/ČÍSLA Kartičky pana Tučíka - NUMBERS/ČÍSLA
Osobně využívám tyto roztomilé kartičky k rychlému procvičení základních i řadových číslovek v hodinách AJ (stejným způsobem můžete procvičit i české názvy) při společné práci v kruhu (děti si po směru hodinových ručiček kartičky postupně losují a pojmenovávají – pokud se povede, kartičku si ponechají a na konci určíme vítěze). Losovačky děti baví a pan Tučík je náš oblíbenec, který děti doprovází při spoustě dalších činností. Jelikož tato aktivita není časově náročná (ani příprava kartiček), můžete ji zařadit kdykoliv během výuky – v hodině AJ klidně na začátek pro rozehřátí, během ní (třeba pro odreagování mezi psacími nebo náročnějšími činnostmi) či na konec, když vám zbyde chvilka. Možností, jak kartičky využít, je více – děti mohou zapisovat čísla na tabuli, skládat do řady podle posloupnosti, nebo třídit na lichá a sudá čísla. V případě přípravy dvojitého množství si můžete zahrát minipexeso nebo k sobě přiřazovat stejné kartičky. TIP: děti si mohou vedle čísel procvičit i názvy barev OBSAH: číslice 0-100 (s popiskem NUMBERS v pravém dolním rohu kartičky) číslice 0-100 (s popiskem ČÍSLA v pravém dolním rohu kartičky) PŘÍPRAVA: Zvolte anglickou nebo českou variantu, vytiskněte, zalaminujte (kvůli delší životnosti a lepší manipulaci) a nařežte/nastříhejte na jednotlivé kartičky. PŘEJI HODNĚ SPOKOJENÝCH DĚTÍ! :)
UUCZ-222376
Anglický jazyk>Matematika>Didaktické hry>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ
30.00