Kartičky pana Tučíka - DATES

Předmět:
Počet stran:
35
Velikost: 57.05 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 11. 2022
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

Osobně využívám tyto roztomilé kartičky k rychlému procvičení čtení data v anglickém jazyce při společné práci v kruhu (děti si po směru hodinových ručiček postupně losují jednu z kartiček a snaží se co nejrychleji přečíst datum na ní – pokud se povede, kartičku si ponechají jako bod a na konci určíme vítěze). Losovačky děti baví a pan Tučík je náš oblíbenec, který děti doprovází při spoustě dalších činností.

Děti si upevní správnou stavbu věty (užití určitého členu THE a předložky OF), řadové číslovky a správnou výslovnost měsíců.

Jelikož tato aktivita není časově náročná (ani příprava kartiček), můžete ji zařadit kdykoliv během hodiny – ať už na začátek pro rozehřátí, během ní (třeba pro odreagování mezi psacími aktivitami) nebo na konec, když vám zbyde chvilka.

OBMĚNY na procvičení psané formy (časově náročnější):
– děti mohou data zapisovat na tabuli (společná činnost) nebo na list papíru (každý si vylosuje nebo dostane pár kartiček)
– děti si mohou kartičky vzájemně číst a zapisovat (ve dvojicích)

OBSAH:

  • 366 kartiček se stránkami kalendáře (s popiskem DATES v pravém dolním rohu kartičky)

PŘÍPRAVA:
Listy vytiskněte, zalaminujte (kvůli delší životnosti a lepší manipulaci) a nařežte/nastříhejte na jednotlivé kartičky. Můžete si vybrat jen některé strany (tak, aby si děti procvičily všechny měsíce i čísla).


PŘEJI HODNĚ SPOKOJENÝCH DĚTÍ! :)

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

222376
Anglický jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Osobně využívám tyto roztomilé kartičky k rychlému procvičení základních i řadových číslovek v hodinách AJ (stejným
30.00 Kč
259704
Anglický jazyk
Školní družina, 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Diplomy, Pochvaly
Každý někdy potřebuje slyšet vlídná slova – proto je tento materiál využitelný nejen na den sv. Valentýna, ale i
45.00 Kč
154816
Geometrie
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Plakátky a kartičky k seznámení s tvary a k jejich procvičování, které poslouží i jako veselá dekorace. Plus přehled pro
55.00 Kč
381977
Český jazyk
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Přiřazujte stopy ke zvířátkům, zvířátka/stopy k názvům nebo skládejte celé trojice! :) Děti si touto zábavnou formou
40.00 Kč
Kartičky pana Tučíka - DATES Kartičky pana Tučíka - DATES
Osobně využívám tyto roztomilé kartičky k rychlému procvičení čtení data v anglickém jazyce při společné práci v kruhu (děti si po směru hodinových ručiček postupně losují jednu z kartiček a snaží se co nejrychleji přečíst datum na ní – pokud se povede, kartičku si ponechají jako bod a na konci určíme vítěze). Losovačky děti baví a pan Tučík je náš oblíbenec, který děti doprovází při spoustě dalších činností. Děti si upevní správnou stavbu věty (užití určitého členu THE a předložky OF), řadové číslovky a správnou výslovnost měsíců. Jelikož tato aktivita není časově náročná (ani příprava kartiček), můžete ji zařadit kdykoliv během hodiny – ať už na začátek pro rozehřátí, během ní (třeba pro odreagování mezi psacími aktivitami) nebo na konec, když vám zbyde chvilka. OBMĚNY na procvičení psané formy (časově náročnější): – děti mohou data zapisovat na tabuli (společná činnost) nebo na list papíru (každý si vylosuje nebo dostane pár kartiček) – děti si mohou kartičky vzájemně číst a zapisovat (ve dvojicích) OBSAH: 366 kartiček se stránkami kalendáře (s popiskem DATES v pravém dolním rohu kartičky) PŘÍPRAVA: Listy vytiskněte, zalaminujte (kvůli delší životnosti a lepší manipulaci) a nařežte/nastříhejte na jednotlivé kartičky. Můžete si vybrat jen některé strany (tak, aby si děti procvičily všechny měsíce i čísla). PŘEJI HODNĚ SPOKOJENÝCH DĚTÍ! :)
UUCZ-222387
Anglický jazyk>Didaktické hry>Ostatní>3.>4.>5.>6.>7.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ
30.00