Adventní kalendář s omalovánkami

Počet stran:
13
Velikost: 1.12 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 11. 2023
Cena:
45 Kč vč. DPH
Sdílet:

Odpočítávejte s dětmi dny do Vánoc. S tímto adventním kalendářem si děti mohou vymalovat každý den jednu malou ozdobu, kterou potom můžete použít k výzdobě třídy, šatny nebo jako ozdoby na stromeček.

Obsah materiálu:

  • 24x A6 kartiček. s čísly 1-24
  • 24x A6 omalovánek vánočních ozdob

Kartičky s čísly si vytiskněte jednou. Obdélníčky si vystřihněte a nalepte na papírové svačinkové sáčky (pokud máte jiný nápad, kam byste mohli vložit A6 omalovánky vánočních ozdob, tak klidně zrealizujte svůj nápad). 

Stránky s omalovánkami si vytiskněte tolikrát, kolik máte dětí, aby každé dítko mělo každý den svou malou omalovánku s ozdobou. Pokud chcete jiný systém, klidně si vymyslete a pracujte s omalovánkami, jak potřebujete. Ozdoby nastříhejte a do každého sáčku vložte jeden druh ozdoby v počtu dětí, které máte. Víkendy klidně vynechejte nebo dejte dětem tyto omalovánky domů.

Každý den si ve volné chvilce můžete rozbalit jeden sáček, dětem rozdat ozdoby a nechat je si je vymalovat. Jednodušší tvary si děti mohou samy vystřihnout. Děrovačkou pak udělejte na ozdobě dírku, za kterou potom ozdobu můžete pověsit třeba na vánoční stromeček.

Každý den, když děti vymalují ozdoby, můžete je schovat, některé třeba zalaminovat a postupně si jimi zdobit třídu, šatnu nebo potom vánoční stromeček. Případně je dětem dát na dekoraci domů.

Další produkty od autora Denisa Foltýnová

269918
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
Nabízím v souboru 10 demonstračních obrázků nejen jarních květin. Obrázky jsou autorské, ručně malované. Soubor obsahuje
45.00 Kč
432448
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci
Kolíčkování
Materiál neobsahuje postavu čerta, nejsem pro strašení dětí čertem, a tak jsem vytvořila materiál bez této postavy
39.00 Kč
255931
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Soubor obsahuje: 2 strany A3 s postavami kluk a holka 4 strany oblečení A3 Soubor si vytiskněte, doporučuji zalaminovat
40.00 Kč
330868
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Diář učitelský
Kalendář na šk.rok 2023/24 ve velikosti A4 pomůže s přehledem akcí, narozenin, svátků a dalších událostí v daném měsíci
45.00 Kč
Adventní kalendář s omalovánkami Adventní kalendář s omalovánkami
Odpočítávejte s dětmi dny do Vánoc. S tímto adventním kalendářem si děti mohou vymalovat každý den jednu malou ozdobu, kterou potom můžete použít k výzdobě třídy, šatny nebo jako ozdoby na stromeček. Obsah materiálu: 24x A6 kartiček. s čísly 1-24 24x A6 omalovánek vánočních ozdob Kartičky s čísly si vytiskněte jednou. Obdélníčky si vystřihněte a nalepte na papírové svačinkové sáčky (pokud máte jiný nápad, kam byste mohli vložit A6 omalovánky vánočních ozdob, tak klidně zrealizujte svůj nápad).  Stránky s omalovánkami si vytiskněte tolikrát, kolik máte dětí, aby každé dítko mělo každý den svou malou omalovánku s ozdobou. Pokud chcete jiný systém, klidně si vymyslete a pracujte s omalovánkami, jak potřebujete. Ozdoby nastříhejte a do každého sáčku vložte jeden druh ozdoby v počtu dětí, které máte. Víkendy klidně vynechejte nebo dejte dětem tyto omalovánky domů. Každý den si ve volné chvilce můžete rozbalit jeden sáček, dětem rozdat ozdoby a nechat je si je vymalovat. Jednodušší tvary si děti mohou samy vystřihnout. Děrovačkou pak udělejte na ozdobě dírku, za kterou potom ozdobu můžete pověsit třeba na vánoční stromeček. Každý den, když děti vymalují ozdoby, můžete je schovat, některé třeba zalaminovat a postupně si jimi zdobit třídu, šatnu nebo potom vánoční stromeček. Případně je dětem dát na dekoraci domů.
UUCZ-422981
Nezařazené k předmětu>Kalendář pro děti>Omalovánky>Výzdoba třídy>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>MŠ - předškoláci>Adventní kalendář>Zima>Vánoce
45.00