RISKUJ! Evropa I.

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
24
Velikost: 10.25 MB
Typ souboru: ppsx
Nahráno:
Naposledy upraveno:
22. 5. 2022
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle textových či obrazových indicií na otázky týkající se Evropy.

Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Vlajky, Hlavní města, Památky, Přírodní podmínky). Dle textové či obrazové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí.

Hru lze využít na hodinách zeměpisu, v zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

41440
Matematika
3., 4.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci procvičí matematické operace (sčítání
35.00 Kč
44607
Biologie
5., 6.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti
35.00 Kč
42564
Vlastivěda
5., 6.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci rozšíří a procvičí své znalosti o
30.00 Kč
816066
Český jazyk - gramatika
3., 4., 5.
Didaktické hry
Ve hře je úkolem žáků dle hádanek a odkrývajících se obrázků poznat, o jaké vyjmenované slovo po B se jedná. Hádanka
40.00 Kč
RISKUJ! Evropa I. RISKUJ! Evropa I.
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle textových či obrazových indicií na otázky týkající se Evropy. Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Vlajky, Hlavní města, Památky, Přírodní podmínky). Dle textové či obrazové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí. Hru lze využít na hodinách zeměpisu, v zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-44589
Zeměpis>Didaktické hry>8.>9.
35.00