Konverzační kartičky - Nákupy

Ročník:
Počet stran:
6
Velikost: 389.2 KB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 8. 2023
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

KONVERZAČNÍ KARTIČKY NA TÉMA NÁKUPY: PODPOŘTE SVÉ KONVERZAČNÍ DOVEDNOSTI!

Počet otázek:
Materiál obsahuje 24 interaktivních otázek zaměřených na různé aspekty nákupů, které vám pomohou zdokonalit vaše komunikační schopnosti.

Pravidla a návod:
V materiálu najdete jednoduchá pravidla, jak se s kartičkami pracuje. Tyto konverzační kartičky můžete využívat k samostatnému tréninku nebo je začlenit do skupinových aktivit.

Témata otázek:
Otázky zahrnují výběr obchodů, preference při nakupování, online vs. offline nákupy, slevy, oblíbené nákupní zážitky a další.

Vzdělávací hodnota:
Tyto kartičky vám pomohou rozvíjet váš slovní zásobu spojenou s nákupy, naučí vás vyjadřovat názory a preference a podpoří vaše schopnosti aktivní konverzace.

Formát:
Kartičky jsou k dispozici ve formátu PDF, který si můžete vytisknout nebo používat na elektronických zařízeních.

Tip od autorky:
Kartičky využívám na začátek hodin Českého jazyka a literatury, pro uvolnění napětí a rozmlouvání se. Potom společně dáváme rady danému žákovi v rámci verbální i neverbální komunikace. Žáci vždy získají malou jedničku či body pokud opravdu mluví k danému tématu. Na mém profilu najdete další konverzační kartičky na různá témata. Pokud jste to své nenašli, kontaktujte mě prosím na [email protected] a já vám vyrobím kartičky na míru.

Další produkty od autora Michaela Matějovicová

311275
Občanská výchova
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Povolání aneb aktivity pro děti je soubor pracovních listů pro děti předškolního věku a pro děti, které chodí na 1
40.00 Kč
412750
Český jazyk
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Název materiálu: Konverzační kartičky - Česká republika: Objevujme zemi za hranicemi učebnic Popis materiálu: O
30.00 Kč
412791
Český jazyk
Školní družina, SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Název Materiálu: Hra na procvičení (nejen) podstatných jmen Popis materiálu: O materiálu: Tento vzdělávací materiál
0.00 Kč
377489
Český jazyk
6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
LITERÁRNÍ ŽÁNRY: PROCVIČOVÁNÍ S OSMISMĚRKOU, KŘÍŽOVKOU A ANAGRAMY Popis materiálu: Osmisměrka: Procvičte své znalosti
50.00 Kč
Konverzační kartičky - Nákupy Konverzační kartičky - Nákupy
KONVERZAČNÍ KARTIČKY NA TÉMA NÁKUPY: PODPOŘTE SVÉ KONVERZAČNÍ DOVEDNOSTI! Počet otázek: Materiál obsahuje 24 interaktivních otázek zaměřených na různé aspekty nákupů, které vám pomohou zdokonalit vaše komunikační schopnosti. Pravidla a návod: V materiálu najdete jednoduchá pravidla, jak se s kartičkami pracuje. Tyto konverzační kartičky můžete využívat k samostatnému tréninku nebo je začlenit do skupinových aktivit. Témata otázek: Otázky zahrnují výběr obchodů, preference při nakupování, online vs. offline nákupy, slevy, oblíbené nákupní zážitky a další. Vzdělávací hodnota: Tyto kartičky vám pomohou rozvíjet váš slovní zásobu spojenou s nákupy, naučí vás vyjadřovat názory a preference a podpoří vaše schopnosti aktivní konverzace. Formát: Kartičky jsou k dispozici ve formátu PDF, který si můžete vytisknout nebo používat na elektronických zařízeních. Tip od autorky: Kartičky využívám na začátek hodin Českého jazyka a literatury, pro uvolnění napětí a rozmlouvání se. Potom společně dáváme rady danému žákovi v rámci verbální i neverbální komunikace. Žáci vždy získají malou jedničku či body pokud opravdu mluví k danému tématu. Na mém profilu najdete další konverzační kartičky na různá témata. Pokud jste to své nenašli, kontaktujte mě prosím na michael[email protected] a já vám vyrobím kartičky na míru.
UUCZ-346331
Český jazyk>Občanská výchova>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Ostatní>7.>8.>9.>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ
30.00