Konverzační kartičky - Podzim

Ročník:
Počet stran:
6
Velikost: 1.49 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 8. 2023
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

KONVERZAČNÍ KARTIČKY NA TÉMA PODZIM: OBJEVTE KOUZLO TOHOTO BAREVNÉHO OBDOBÍ!

Počet otázek:
Materiál obsahuje 24 interaktivních otázek, které vás zavedou do světa podzimních zážitků, aktivit a dovedou vás k poutavým konverzacím.

Pravidla a návod:
V materiálu najdete jednoduchá pravidla, jak se s kartičkami pracuje. Tyto konverzační kartičky můžete využívat k samostatnému tréninku nebo je začlenit do skupinových aktivit.

Témata otázek:
Otázky se dotýkají různých aspektů podzimu, včetně oblíbených aktivit, jídel, tradic, pocitů a vzpomínek.

Vzdělávací hodnota:
Tyto kartičky vás podpoří při rozvíjení slovní zásoby spojené s podzimem, ať už jde o popisy přírodních jevů, sezónních aktivit nebo vyjadřování emocí.

Cílová skupina:
Materiál je vhodný pro všechny, kteří chtějí rozvíjet své komunikační dovednosti a sdílet radost z podzimních zážitků.

Formát:
Kartičky jsou k dispozici ve formátu PDF, který si můžete vytisknout nebo používat na elektronických zařízeních.

Tip od autorky:
Kartičky využívám na začátek hodin Českého jazyka a literatury, pro uvolnění napětí a rozmlouvání se. Potom společně dáváme rady danému žákovi v rámci verbální i neverbální komunikace. Žáci vždy získají malou jedničku či body pokud opravdu mluví k danému tématu. Na mém profilu najdete další konverzační kartičky na různá témata. Pokud jste to své nenašli, kontaktujte mě prosím na [email protected] a já vám vyrobím kartičky na míru.

Další produkty od autora Michaela Matějovicová

384406
Český jazyk
7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
PRACOVNÍ LIST: PŘÍMÁ A NEPŘÍMÁ ŘEČ - TEORIE A PROCVIČOVÁNÍ Popis materiálu: O Materiálu: Tento pracovní list je navržen
35.00 Kč
412791
Český jazyk
Školní družina, SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Název Materiálu: Hra na procvičení (nejen) podstatných jmen Popis materiálu: O materiálu: Tento vzdělávací materiál
0.00 Kč
43842
Nezařazené k předmětu
Školní družina, 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pracovní listy
INDIÁNSKÁ ŠIFRA Děti musí během (nebo bez) časového limitu vyluštit indiánskou šifru pomocí obrázků a hesel. Celkem 5
30.00 Kč
408011
Český jazyk
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Název materiálu: Podstatná jména - prezentace Popis materiálu: Tato prezentace je cenným vzdělávacím nástrojem zaměřeným
50.00 Kč
Konverzační kartičky - Podzim Konverzační kartičky - Podzim
KONVERZAČNÍ KARTIČKY NA TÉMA PODZIM: OBJEVTE KOUZLO TOHOTO BAREVNÉHO OBDOBÍ! Počet otázek: Materiál obsahuje 24 interaktivních otázek, které vás zavedou do světa podzimních zážitků, aktivit a dovedou vás k poutavým konverzacím. Pravidla a návod: V materiálu najdete jednoduchá pravidla, jak se s kartičkami pracuje. Tyto konverzační kartičky můžete využívat k samostatnému tréninku nebo je začlenit do skupinových aktivit. Témata otázek: Otázky se dotýkají různých aspektů podzimu, včetně oblíbených aktivit, jídel, tradic, pocitů a vzpomínek. Vzdělávací hodnota: Tyto kartičky vás podpoří při rozvíjení slovní zásoby spojené s podzimem, ať už jde o popisy přírodních jevů, sezónních aktivit nebo vyjadřování emocí. Cílová skupina: Materiál je vhodný pro všechny, kteří chtějí rozvíjet své komunikační dovednosti a sdílet radost z podzimních zážitků. Formát: Kartičky jsou k dispozici ve formátu PDF, který si můžete vytisknout nebo používat na elektronických zařízeních. Tip od autorky: Kartičky využívám na začátek hodin Českého jazyka a literatury, pro uvolnění napětí a rozmlouvání se. Potom společně dáváme rady danému žákovi v rámci verbální i neverbální komunikace. Žáci vždy získají malou jedničku či body pokud opravdu mluví k danému tématu. Na mém profilu najdete další konverzační kartičky na různá témata. Pokud jste to své nenašli, kontaktujte mě prosím na michaela.mat[email protected] a já vám vyrobím kartičky na míru.
UUCZ-346390
Český jazyk>Občanská výchova>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Ostatní>5.>6.>7.>8.>9.>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Podzim>Roční období
30.00