Konverzační kartičky - Zima

Ročník:
Počet stran:
6
Velikost: 646.8 KB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 8. 2023
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

KONVERZAČNÍ KARTIČKY NA TÉMA ZIMA: OBJEVTE KOUZLO TÉTO STUDENÉ ROČNÍ DOBY

Počet otázek:
Materiál obsahuje 24 interaktivních otázek, které vás zavedou do světa zimních zážitků, aktivit a dovedou vás k poutavým konverzacím.

Pravidla a návod:
V materiálu najdete jednoduchá pravidla, jak se s kartičkami pracuje. Tyto konverzační kartičky můžete využívat k samostatnému tréninku nebo je začlenit do skupinových aktivit.

Témata otázek:
Otázky se dotýkají různých aspektů zimního období, včetně aktivit, tradic, pocitů a dojmů.

Vzdělávací hodnota:
Tyto kartičky vám pomohou rozvíjet slovní zásobu spojenou s zimou, ať už jde o popisy přírodních jevů, zimních zvyků nebo vyjadřování nálad.

Cílová skupina:
Materiál je vhodný pro všechny, kteří chtějí rozvíjet své komunikační dovednosti a sdílet radost ze zimních zážitků.

Formát:
Kartičky jsou k dispozici ve formátu PDF, který si můžete vytisknout nebo používat na elektronických zařízeních.

Tip od autorky:
Kartičky využívám na začátek hodin Českého jazyka a literatury, pro uvolnění napětí a rozmlouvání se. Potom společně dáváme rady danému žákovi v rámci verbální i neverbální komunikace. Žáci vždy získají malou jedničku či body pokud opravdu mluví k danému tématu. Na mém profilu najdete další konverzační kartičky na různá témata. Pokud jste to své nenašli, kontaktujte mě prosím na [email protected] a já vám vyrobím kartičky na míru.

Další produkty od autora Michaela Matějovicová

346390
Český jazyk
5., 6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
KONVERZAČNÍ KARTIČKY NA TÉMA PODZIM: OBJEVTE KOUZLO TOHOTO BAREVNÉHO OBDOBÍ! Počet otázek: Materiál obsahuje 24
30.00 Kč
287009
Matematika
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Objevte sadu Velikonoční pracovní listy. Celkem 6 připravených pracovních listů - omalovánky, spojování, doplňování
30.00 Kč
101305
Fyzika
5., 6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Pracovní materiál pro seznámení se základní fyzikální veličinou - ČAS. V materiálu najdete soubor v editovatelné formě
30.00 Kč
407977
Český jazyk
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Název materiálu: Podstatná jména: teorie i procvičování Popis materiálu: O materiálu: Tento komplexní soubor pracovních
50.00 Kč
Konverzační kartičky - Zima Konverzační kartičky - Zima
KONVERZAČNÍ KARTIČKY NA TÉMA ZIMA: OBJEVTE KOUZLO TÉTO STUDENÉ ROČNÍ DOBY Počet otázek: Materiál obsahuje 24 interaktivních otázek, které vás zavedou do světa zimních zážitků, aktivit a dovedou vás k poutavým konverzacím. Pravidla a návod: V materiálu najdete jednoduchá pravidla, jak se s kartičkami pracuje. Tyto konverzační kartičky můžete využívat k samostatnému tréninku nebo je začlenit do skupinových aktivit. Témata otázek: Otázky se dotýkají různých aspektů zimního období, včetně aktivit, tradic, pocitů a dojmů. Vzdělávací hodnota: Tyto kartičky vám pomohou rozvíjet slovní zásobu spojenou s zimou, ať už jde o popisy přírodních jevů, zimních zvyků nebo vyjadřování nálad. Cílová skupina: Materiál je vhodný pro všechny, kteří chtějí rozvíjet své komunikační dovednosti a sdílet radost ze zimních zážitků. Formát: Kartičky jsou k dispozici ve formátu PDF, který si můžete vytisknout nebo používat na elektronických zařízeních. Tip od autorky: Kartičky využívám na začátek hodin Českého jazyka a literatury, pro uvolnění napětí a rozmlouvání se. Potom společně dáváme rady danému žákovi v rámci verbální i neverbální komunikace. Žáci vždy získají malou jedničku či body pokud opravdu mluví k danému tématu. Na mém profilu najdete další konverzační kartičky na různá témata. Pokud jste to své nenašli, kontaktujte mě prosím na michaela.mat[email protected] a já vám vyrobím kartičky na míru.
UUCZ-346523
Český jazyk>Občanská výchova>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Ostatní>5.>6.>7.>8.>9.>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Zima>Roční období
30.00