RISKUJ! Kraje ČR I.

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
29
Velikost: 4.86 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 6. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle textových indicií na otázky týkající se krajů ČR.

Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky z pěti kategorií (Kraje a sídla ČR, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 25 otázek získá více bodů, zvítězí.

Hru lze využít na hodinách zeměpisu, v zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. V dohledné době přidám hry i na zbylé kraje ČR.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

42076
Zeměpis
8., 9.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci procvičí hlavní evropská města. Žáci
35.00 Kč
44607
Biologie
5., 6.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti
35.00 Kč
225596
Biologie
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře je úkolem žáků dle zobrazujících se nápověd a postupně se odkrývajících částí obrázku poznat, o jakou
40.00 Kč
41623
Český jazyk
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí své znalosti týkající se sloves
30.00 Kč
RISKUJ! Kraje ČR I. RISKUJ! Kraje ČR I.
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle textových indicií na otázky týkající se krajů ČR. Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky z pěti kategorií (Kraje a sídla ČR, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 25 otázek získá více bodů, zvítězí. Hru lze využít na hodinách zeměpisu, v zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. V dohledné době přidám hry i na zbylé kraje ČR. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-44254
Zeměpis>Didaktické hry>8.>9.
35.00