RISKUJ! Kraje ČR III.

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
29
Velikost: 17.73 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 4. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle textových indicií na otázky týkající se krajů ČR.

Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky z pěti kategorií (Kraj Vysočina, Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský, Jihomoravský kraj). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 25 otázek získá více bodů, zvítězí.

Hru lze využít na hodinách zeměpisu, v zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

116623
Český jazyk
4., 5.
AZ-kvíz
V PowerPoint hře založené na motivy známé televizní soutěže AZ KVÍZ si žáci prověří své vědomosti z vyjmenovaných slov
35.00 Kč
41604
Český jazyk
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí své znalosti týkající se
30.00 Kč
144115
Cizí jazyky
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Pravidla jsou prostá. Za každou z čárek se ukrývající písmeno a jako strašák postupně přibývající stavba ŠIBENICE, na
30.00 Kč
116285
Přírodověda
4., 5.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci procvičí své vědomosti z přírodovědy, kdy bude
35.00 Kč
RISKUJ! Kraje ČR III. RISKUJ! Kraje ČR III.
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle textových indicií na otázky týkající se krajů ČR. Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky z pěti kategorií (Kraj Vysočina, Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský, Jihomoravský kraj). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 25 otázek získá více bodů, zvítězí. Hru lze využít na hodinách zeměpisu, v zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-44251
Zeměpis>Didaktické hry>8.>9.
35.00