RISKUJ! Zemědělství a průmysl ČR

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
24
Velikost: 3.41 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
20. 6. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle textových indicií na otázky týkající se zemědělství a průmyslu ČR.

Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Vývoj hospodářství, Zemědělství, Nerostné suroviny, Průmysl). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí.

Hru lze využít na hodinách zeměpisu, v zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

364908
Matematika
5., 6.
AZ-kvíz
V PowerPoint hře založené na motivy AZ KVÍZu si žáci prověří své matematické dovednosti. Hra má snadné ovládání a
40.00 Kč
225243
Biologie
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci procvičí učivo týkající se obojživelníků
35.00 Kč
41413
Matematika
4., 5.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? si žáci procvičí matematické úkony
30.00 Kč
81067
Matematika
3., 4.
Didaktické hry
S blížícím se předvánočním obdobím jsem si pro Vás připravil sérii her s vánočními motivy. Z vlastní zkušenosti vím, jak
30.00 Kč
RISKUJ! Zemědělství a průmysl ČR RISKUJ! Zemědělství a průmysl ČR
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle textových indicií na otázky týkající se zemědělství a průmyslu ČR. Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Vývoj hospodářství, Zemědělství, Nerostné suroviny, Průmysl). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí. Hru lze využít na hodinách zeměpisu, v zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-44255
Zeměpis>Didaktické hry>8.>9.
35.00