RISKUJ! Podnebné pásy

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
24
Velikost: 3.76 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 6. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle indicií na otázky týkající se podnebných pásů.

Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Podnebné pásy, Tropický pás, Mírný pás, Polární pás). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí.

Hru lze využít na hodinách přírodovědy, přírodovědných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

41632
Český jazyk
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí své znalosti týkající se
30.00 Kč
99737
Chemie
5., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodních věd, kdy
35.00 Kč
80055
Český jazyk
4., 5.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci hravou formou procvičí nejen vyjmenovaná slova
35.00 Kč
225243
Biologie
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci procvičí učivo týkající se obojživelníků
35.00 Kč
RISKUJ! Podnebné pásy RISKUJ! Podnebné pásy
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti z přírodovědné oblasti, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat dle indicií na otázky týkající se podnebných pásů. Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů (zelení a modří) a postupně volí otázky ze čtyř kategorií (Podnebné pásy, Tropický pás, Mírný pás, Polární pás). Dle textové indicie je úkolem týmu správně zodpovědět danou otázku. Tým, který po vybrání všech 20 otázek získá více bodů, zvítězí. Hru lze využít na hodinách přírodovědy, přírodovědných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-44598
Biologie>Přírodověda>Didaktické hry>5.>6.
35.00