Třísložkové karty KOŘENÍ

  • Star
  • Star
  • Star
  • Star
  • Star
Předmět:
Nezařazené k předmětu
Ročník:
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Kategorie:
Skládačky
Téma:
Ovoce-zelenina
Počet stran:
5
Velikost: 2.34 MB
Nahráno: 17. 05. 2021
Cena:
35 Kč vč. DPH

Třísložkové karty koření. Jedná se o montessori aktivitu pro děti nejrůznějšího věku. Skládají se ze 3 karet - obrázku, názvu obrázku a obrázku společně s názvem. Dítě přiřazuje obrázek k názvu. Třetí karta, kde je text i obrázek dohromady, slouží jako kontrolní. Můžete ji použít jako demonstrační, kdy si nejprve projdete s dítětem obrázky a pojmenujete si je a pak teprve zkusíte přiřazování. 

Existují dva základní způsoby, jak karty přiřazovat. Můžete začít tím, že vyložíte na koberec či stůl karty s obrázkem i názvem a k nim pak dítě páruje kartu se samotným obrázkem a kartu se samotným textem. K tomuto nepotřebuje umět číst, protože text páruje s textem na kartě, podle toho, jak vypadá. Případně se také tímto způsobem názvy může teprve učit. Další způsob je to, že vyložíte karty pouze s obrázkem a k nim dítě páruje text, který si musí přečíst, aby bylo schopné text přiřadit ke správné fotce. Následně si dítě svou práci kontroluje třetí sadou, která obsahuje obrázek a text na jedné kartě.

Karty koření obsahují 18 různých obrázků koření, každý po 3 kartách. Celá aktivita je vidět na fotografii. 

Obsah materiálu

  • 18 obrázků koření, každý druh po 3 kartách (karta s obrázkem, karta s názvem, karta s obrázkem i názvem pro kontrolu)
  • návod na výrobu i jak s aktivitou pracovat
Třísložkové karty KOŘENÍ Třísložkové karty KOŘENÍ
Třísložkové karty koření. Jedná se o montessori aktivitu pro děti nejrůznějšího věku. Skládají se ze 3 karet - obrázku, názvu obrázku a obrázku společně s názvem. Dítě přiřazuje obrázek k názvu. Třetí karta, kde je text i obrázek dohromady, slouží jako kontrolní. Můžete ji použít jako demonstrační, kdy si nejprve projdete s dítětem obrázky a pojmenujete si je a pak teprve zkusíte přiřazování.  Existují dva základní způsoby, jak karty přiřazovat. Můžete začít tím, že vyložíte na koberec či stůl karty s obrázkem i názvem a k nim pak dítě páruje kartu se samotným obrázkem a kartu se samotným textem. K tomuto nepotřebuje umět číst, protože text páruje s textem na kartě, podle toho, jak vypadá. Případně se také tímto způsobem názvy může teprve učit. Další způsob je to, že vyložíte karty pouze s obrázkem a k nim dítě páruje text, který si musí přečíst, aby bylo schopné text přiřadit ke správné fotce. Následně si dítě svou práci kontroluje třetí sadou, která obsahuje obrázek a text na jedné kartě. Karty koření obsahují 18 různých obrázků koření, každý po 3 kartách. Celá aktivita je vidět na fotografii.  Obsah materiálu 18 obrázků koření, každý druh po 3 kartách (karta s obrázkem, karta s názvem, karta s obrázkem i názvem pro kontrolu) návod na výrobu i jak s aktivitou pracovat
37517
Nezařazené k předmětu>Skládačky>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Ovoce-zelenina
35.00